Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Le tudnátok írni pontról...

Le tudnátok írni pontról pontra hogy hogyan lehet ki lépni a testből?

Figyelt kérdés
Nem hiszek az ilyesmiben de azért ki szeretném próbálni hogy meg győződjekróla hogy biztosan nem létezik ilyesmi.

#Testből való kilépés gyakorlat
2017. dec. 18. 18:28
 1/7 anonim válasza:
32%
Nem tudsz kilépni a testedből, de bizonyos tudatállapotban (például mentális betegség esetén) érezheted úgy, hogy valóban kiléptél belőle.
2017. dec. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Nincs lehetetlen, csak kevés hallucinogén.
2017. dec. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez egy determináció, ami a szabad akaratod ellen van!
2017. dec. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Írok egy komoly választ is.

Az úgy rohadtul nem működik, hogy te amúgy nem hiszel benne, csak a biztonság kedvéért megbizonyosodnál arról, hogy ilyen nincs.

Természetesen ez nem pusztán arról szól, hogy valaki hisz benne, vagy sem, nem ettől működik.

Ahogy attól sem, hogy valaki tud-e egy titkos 3 lépésből álló leírást.

Van akinek soha életében nem adódik meg, pedig foglalkozik vele, spirituális beállítottságú, stb.

Van, akivel meg akarata ellenére is megtörténik, pedig alig vagy épp semmit nem tud róla.

Valójában azt hiszem sok mindentől függ, de ezeknek a körülményeknek egy jó részét, egy átlag ember kevésbé tudja befolyásolni.

Szóval én azt javaslom, inkább csak engedd el ezt a témát, nem neked való.

2017. dec. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, én privátba leírom neked, a dolgok működését. Komoly választ adok, privátba, ha érdekel, akkor írj. 16/F A korom miatt ne tessék leszólni, nem érdekel mások véleménye, én ide segíteni jöttem. Megosztani a tapasztalataimat, szintén privátba.
2017. dec. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%

Döntsd el, hogy ki akarod-e próbálni, vagy sem.

Ennek már megvan az élettani alapja, és kísérlettel ki lehet próbálni. Egyelőre Amerikában.

Nem kell hozzá ezotéria.

2017. dec. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
meditácíó
2017. dec. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!