Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy bizonyos tárgyak...

Igaz az, hogy bizonyos tárgyak, és kövek, esetleg mandalák segítenek bevonzani a szerencsét vagy a pénzt?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok is jöhetnek. Van- ezek mögött valami igazság, vagy ez is csak egy reklám ?

2017. dec. 22. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Persze, minden koarus es mandalafesto milliardos
2017. dec. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem, nem igaz.
2017. dec. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 szenes43 ***** válasza:
Milyen mandalákra gondoltál? A4-es nagyságban nekem van itthon különböző témákban lamináltan.
2017. dec. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom hogy mennyire igaz. Abban az egyben biztos vagyok hogy a munka bevonzza a pénzt a jellegétől függően többet vagy kevesebbet.

A szerencsével kapcsolatban vannak érdekes megfigyeléseim az embereken: van akinek egyszerűen minden sikerül és vannak akiket a balszerencse követ. De a szerencse hiánya ellen is lehet tenni szorgalommal és odafigyeléssel.

2017. dec. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igaz.

Bizonyítékot tudnak szolgáltatni azok az alaszkai aranymosók, akik a folyók kövei alapján találják meg a mosásra alkalmas helyeket, valamint azok a hegyeket járók, akik szintén a kövek alapján találják meg az aranyteléreket.

2017. dec. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor miért hülyítik a népet? Szó szerint! Több ezren megosszák például a facebookon a sok szerencsét nevű oldalról a képeket. Meg szerencsehozó köves karkötőket árulnak. Jó, értem én, hogy ebből pénzt csinálnak. De akkor átverik a népet. Nem én találtam ki!!!
2017. dec. 23. 18:46
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem hülyítik.

Csupán kihasználják, nyerészkednek mások hülyeségét/hülyeségén.

Hülyének lenni állampolgári, alkotmányos jog, ezt a jogait gyakorlókat kihasználni üzlet.

2017. dec. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy az emberek a hülyeségük miatt vesznek ilyen csodatévő tárgyakat. Az emberek szeretik ha ott van a remény az életükben. Az emebreket a remény élteti. Remény abban hogy a család és az emberi kapcsolataik jók maradnak később is. Remény abban hogy gyarapodik és javul az anyagi helyzetük. Remény abban hogy egészségesek maradnak. Remény nélkül a lét értelmét veszti. Ezért mindig kapaszkodnak valamibe. Valaki a saját önbizalmába és az aktuális sikereibe. Aki éppen ezekbe nem tud kapaszkodni az megpróbál valamilyen szerencsehozó tárgyba.
2017. dec. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

A citrin pl azt mondják, hogy igen;

Egyébként én elhiszem, mert pl van nekem

onixos, rózsakvarcos karkötőm, és mind a kettő tökre működik, ha oda rakom, ahol épp nem érzem jól magam, akkor jobb lesz;

meg csakrakarkötőm is van, annak egyből ahogy fölteszem, lehet érezni a hatását. Már akinek nincsenek fullon az összes csakrái, és szüksége van töltésre.

Szóval ezek működnek.

2017. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 szenes43 ***** válasza:

Vannak szerencsét hozó mandaláim viszont minden azon áll vagy bukik hogy valaki többnek hiszi magát ilyenek birtokában vagy sem. Hobbiból csináltam őket a saját és mások örömére viszont akiknek adtam elégedett vele.

Sokan lottóznak hetente és csak páran nyernek de mégis megadják maguknak azt a szemernyi esélyt hogy hátha bejön.

Elégedettség tölt el ha ránézek a kezemre mert az ujjamon egy ezüst atlantiszi gyűrű van. Nem szenvedek hiányban igaz nincsenek extra igényeim.

2017. dec. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!