Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a tisztanhallast...

Hogyan lehet a tisztanhallast fejleszteni? Adottsag ez bizonyos embereknek vagy mindenkiben meg van a kepesseg?

Figyelt kérdés

#hallás #kulonleges erzekeles
2017. nov. 6. 09:12
 1/7 Ozmium42 ***** válasza:
49%
Ki kell mosatnod a füled.
2017. nov. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
"Kedves" Ozmium42, ha csak fogalmad volna arról, hogy mit is jelent az, amit a kérdező kérdezett...
2017. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Kedves kérdező!

Mindkettőre a válasz igen. Vannak, akik természetes módon már sokkal fejlettebb asztrális képességekkel születnek, de mindenki kifejlesztheti magának. Nagy elkötelezettséget igényel, rendszeres meditációt, amiben vizualizálsz és vibrálsz bizonyos szavakat. Ha érdekel pontosan mik ezek, írj egy privátot, küldök neked anyagokat, hogy kifejlesztgesd magadnak.

2017. nov. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

" Nagy elkötelezettséget igényel, rendszeres meditációt, amiben vizualizálsz és vibrálsz bizonyos szavakat."

Nincs is viccesebb a szándékos téveszménél. :D

2017. nov. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok, kíváncsi lennék, hogy akik lepontoznak, azok egyáltalán tudják-e mit jelent a kifejezés a kérdező kérdésében. Ha egyáltalán nincs életetek, akár utána is olvashatnátok az okkultnak baromságok összehordása helyett.
2017. nov. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom szerintem ehet születni kell nem tudja mindenki ki "fejleszteni" például a fűtyülés elvileg minden emberben meg van a képeség de vannak akik egész nap gyakorolják és mégsem megy nekik nekem sem pedig sokat gyakoroltam anno de semmi szoval azert valamennyi érzek kell hogy legyen az emberben különben nem fog menni de ha el kezded ugy is rá jösz
2017. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De azért ez nem ilyen egyszerű. A fütyülés oka a világ fizikai működésében, a tisztánhallás meg az emberi hülyeség létében keresendő. A kettő fényévekre van egymástól, már elnézést a tudományos kifejezésért itt az ezotérián. :D


Utánanéztem, úgy látom már megint valami pszichológiai problémára húzott rá az ezotéria hangzatos nevet, amire büszkének kellene lennie a betegnek ahelyett hogy inkább segítségért folyamodna. Röviden: ha hangokat hallasz az jó! :D :D :D

2017. nov. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!