Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet a halál után? Meg...

Mi lehet a halál után? Meg lehet e csinálni azt, amit pl az Egyenesen át c. filmben?

Figyelt kérdés
Egyáltalán lenne e olyan laboratórium ahol ezt elvállalnák? Engem borzasztóan érdekelne hogy lehet odaát, már ha egyáltalán van odaát.
2017. dec. 27. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Utoljára Mengele próbálkozott ilyesmivel.

Ha jólrémlik már nem él.

2017. dec. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
A halál után olyan élményeid lesznek, mint a születésed előtt. Azaz semmi, de még a semmi se. Szívhalálból újá lehet éleszteni egy embert, de ha az agy meghal, akkor már nem. Nem kell laboratórium, rengeteg orvosilag dokumentált eset van erről. Nézz utána az agyhalál témának.
2017. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

2#, babakapitány?


Sokat kell még tanuljatok.

2017. dec. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vixen, te hányszor haltál eddig meg?
2017. dec. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szenes43 ***** válasza:
100%
Azt én sem tudom hogy mi van az ajtó mögött mikor kilépsz de akit vissza hoznak az életbe az nem volt halott.
2017. dec. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ki kell, hogy ábrándítsalak. Én kétszer haltam meg eddig, mindkettő kórházban történt.


Az első esetben a szívem 130-as pulzussal vert és az injekció nem segített. Ez a pulzus rendkívül fárasztó volt és mivel szívműtétre vártam (egy fránya gyulladás miatt), egyáltalán nem volt hasznos az adott pillanatban. Altató injekciót adtak és leállították a szívem, hogy újraindulhasson és felvegye a normális ritmust. Megtörtént, bár egy órán belül visszaállt a sajnálatos magas ritmus. Az egészhez alá kellett írnom egy papírt, hogy beleegyezek a halálomba, hiszen kockázat mindig van!


A második esetben olyan gyógyszert kaptam, amitől nagyon rosszul éreztem magam, de mivel hétvége volt, azt mondták, hogy hétfőn a doktor megnézi és változtat rajta. Már aznap megállt a szívem. Újjáélesztettek és 2 napig kómában voltam.


Hogy mi történt azalatt, amíg ódaát voltam? Egyszerű válaszom van rá: SEMMI! Nem volt se fény, se zaj, nem emelkedtem ki a testemből, nem lettem sem hülyébb, sem okosabb. Az első esetben csak alvásnak tűnt, mindenre emlékeztem, tisztában voltam vele, hogy hol vagyok és miért. A második esetben teljes sötétség, azt sem tudtam hol vagyok, mit akarnak tőlem, meg sem tudtam szólalni, a kezemet sem tudtam felemelni, hogy a betűket mutassam egy táblán kommunikáció végett. A kezembe adott tollal próbáltam egy vízszintes lapra írni, ami valahogy olvashatóvá vált.


Szóval nekem nem volt odaát. Egyesek szerint van. Szívem szerint nem ajánlanám, hogy ilyenen átess. Nem jó ez senkinek. Ha muszájból esel át, akkor meg nem ezen fog járni az eszed. Örülsz, ha egyszer kinyitod a szemed és rájössz, hogy életben vagy!

2018. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó hozzaszoló!

Azóta hogy vagy? Javult az állapotod?

2021. aug. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7


Ez az eset 13 éve történt és köszönöm, jobban vagyok, bár a beépített fém műbillentyűk miatt soha nem leszek már tökéletes. Bármilyen fizikai dolog nagyon megerőltető számomra. A futástól eltiltottak (nem is nagyon ment, hiába próbáltam), csak sétálnom lehet. Életem végéig vérhigítót kell szednem, a vérnyomásomra is külön van másik gyógyszer és van olyan is, amit azért azért kell szednem, hogy a többi gyógyszer mellékhatásait legyőzze! Nevetségesnek tűnik, de így élhetem túl 😂

2021. aug. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!