Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A szilveszteri babonás hiedelm...

Sütnivaló kérdése:

A szilveszteri babonás hiedelmek hány órakor lépnek életbe? Vagy 0 órától 24 óráig tart?

Figyelt kérdés
Én nem kifejezetten hiszek a babonákban, de van /volt olyan ami bejött nálam is. Az övemet kellett pár öltéssel megvarrni , de ez még éjjel 2 órakor volt. Viszont azt olvastam az interneten , hogy nem jó nem ildomos szilveszterkor varrni. Most akkor nem lesz szerencsém?:D

2017. dec. 31. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

A szilveszteri babonák dec 31-én 0 órától kezödnek és dec 31-én 24 órakor érnek véget.


Az újéviek meg jan 1-én 0 órától jan 1-én 24 óráig érvényesek.

2017. dec. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kamu mind
2017. dec. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt hogy mi hány órakor az egész napra vonatkozik. Tehát most Szilveszter napján hajnali 00:00 Új év napja 23:59 ig Tehát 2 napon át szólnak ezek.

Egyébként igazából ezek csak mítoszok, kamu dolgok, nincs bizonyított valóságalapja egyik ilyennek sem. Azt sem lehet hogy kiviszem a szemetet, én meg ma kivittem a szemetet. Mosni se szabad és száradó lógó ruhának sem szabad lennie. Ez nincs is igazából.

2017. dec. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van, elbaxtad a szerencséd.
2017. dec. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerencsére én semmilyen házimunkát nem végeztem. Eddig legalábbis nem. Gondosan ügyelek arra, hogy minden "szabályt" betartsak, (pénz kiadás, lencse, húsevés ,

első látogató,takarítás, mosogatás stb... ), de akkor az egész szilveszteri, újévi nap, szinte semmitevéssel zajlik egy családban? Ez agyrém! :D És mi a helyzet a dolgozó néppel, akik szállodában, kórházban töltik el ezt a 2 napot? Mennyi igaz ezekből a babonákból? Melyiket lehet betartani, és melyik a tévhit? Erre keresnék választ

2018. jan. 1. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!