Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ti elmennétek a helyemben a...

Ti elmennétek a helyemben a szilveszteri buliba?

Figyelt kérdés

Nos először is, nem egy olyan tipikus ivós ismerkedős bulira kell gondolni. Az osztályom lánytársaságának a fele lesz ott kb, fiú azt hiszem nem. Nem lesz ivás meg ilyenek, ilyen ottalvós bulira kell inkább gondolni.

A helyzet az, hogy szünet elején volt bőrgyógyásznál hámlasztásom és elhúzódott a folyamat. Borzalmasan néz ki az arcom, tiszta vörös és cafatokban hámlik. Kellemetlen érzés is és nagyon gyakran kell lemosnom és krémeznem.

Ti elmennétek így? Nagyon rosszul érzem magam így, de ha nem mennék, akkor egyedül tölteném a szilvesztert és a barátaim is számítanak rám.


16/L



2017. dec. 31. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el nyugodtan. Gondolom értelmes barátaid vannak és megértik, hogy miért néz ki úgy az arcod.

Vidd magaddal a krézkrémet is bátran. Ne foglalkozz vele.

Több hozzá fűzni valóm nincs is. Menj bátran! Én is elmennék a helyedben!


Tavaly volt egy időszak, amikor szedtem egy bőrgyógyászati tablettát. Hámlott az egész arcomon a bőr + a szám széle, mégis járnom kellett suliba...de nem szégyelltem.

2017. dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod, hogy milyenek a barátnőid. Ha ezt nem értik meg, legalább megtudod, hogy mennyire a barátnőid...
2017. dec. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!