Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ouija táblát honnan lehet...

Ouija táblát honnan lehet olcsón rendelni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 1. 13:05
1 2
 1/13 anonim válasza:
ebay, wish
2018. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Vegyél inkább sakkot. Többet tanulsz belőle.
2018. jan. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2-es van sakkom :)
2018. jan. 1. 13:42
 4/13 anonim ***** válasza:

Miért kéne rendelned?

Készíts magadnak.

Töltsd meg energiáddal készítés közben, akkor kiválóan fog működni.

A Démonaid legyenek veled.

2018. jan. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 szenes43 ***** válasza:
Időnként felkerül e kérdés az ezotéria kategóriába. Valójában nem kell hozzá nagy kézügyesség csak egy darab A3 kartonlap és rá kell írni az ABC-t meg a számokat 0-9 ig. Ajánlatos odaírni hogy üdvözöllek és hogy viszlát. Nagyon praktikus minták vannak a neten,de kicsicsázni nem szükséges. Valamit tologatni is kellene rajta de ha van stampedlis pohár a háztartásban lefordítva az is megfelel.Annyi előnye van hogy te készítetted,a te rezgésszámod van benne és nem idegenek fogdosták össze...
2018. jan. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. jan. 3. 16:03
 7/13 anonim válasza:
Úgy hallottam, vagyis nekem ezt tanácsolták, amikor készítettem, hogy fából érdemesebb csinálni, mint kartonból. Elfelejtettem, hogy pontosan miért, mert régen volt, talán mert közelebb áll a természeteshez? Hobbiboltban vettem azt a kis formára vágott izét, amit tologatok rajta, az is fából van, az aljára ragasztottam egy anyagdarabot, hogy könnyen tudjon mozogni rajta. Azóta is tökéletesen működik.
2018. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 szenes43 ***** válasza:
Az mit jelent nálad hogy tökéletesen működik?
2018. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
wish ;)
2018. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
#7 vagyok. Kapcsolatba tudtam lépni azokkal, akikkel szerettem volna, és egyikük se panaszkodott, hogy házi gyártmány... :D
2018. jan. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!