Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ouija táblát honnan lehet...

Ouija táblát honnan lehet olcsón rendelni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 1. 13:05
1 2
 11/13 szenes43 ***** válasza:
Nos erre voltam kíváncsi amit a *7-es írt.Köszönöm a választ és ha nem nagy teher számodra akkor kérlek írd ide hogy hogy zajlott le a "találkozás". (Intim részek persze nem tartoznak senkire.)
2018. jan. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

#7 vagyok.


Először - ez nagyjából egy éve volt - kicsit szkeptikus voltam, csak ki akartam próbálni a táblát. Nem konkrét valakivel szerettem volna beszélni, csak azt kérdeztem, hallja-e ezt valaki, van-e itt valaki, aki válaszolna nekem. Azonnal válaszolt, én kérdezgettem, ki ő, megpróbáltam megismerni egy kicsit, aztán kérdezgettem saját magamról, az előző életemről, meg ami épp eszembe jutott akkor... Azóta már nagyon közel kerültünk egymáshoz úgymond, azóta is rendszeresen beszélünk, nagyon sok mindent tanultam tőle.


Ezen kívül, ha valakivel konkrétan beszélni szeretnék, akkor megszólítom név szerint, és megkérem, ő válaszoljon. Nyilván nem lehetek 100%-ban biztos, de megérzed, hogy bízhatsz-e benne. Ami még nagyon érdekes, hogy ha többször beszélsz valakivel, már megismered a mozgásból, más a tapadása a cuccnak, a gyorsasága, más a stílus, a szóhasználat, meg az egész beszélgetés energiája, már ha valaki érzi ezt, de szerintem eléggé érezhető.


Hm, remélem, nem okozok ezzel csalódást, de én nem elhunyt rokonaimmal, és nem is más elhunyt emberek szellemeivel szoktam beszélni. Azzal kapcsolatban nincs tapasztalatom.

2018. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 szenes43 ***** válasza:
Köszönöm a részletes és tanulságos beszámolót. További sok sikert kívánok. (én írózsámolyt használok).
2018. jan. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!