Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Testelhagyás? Hogy is van ez?

Testelhagyás? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
ha valakinek sikerül elhagynia a testét akkor el tud menni máshova? például embertársaihoz megnézni hogy mit csinál? és utána visszatud menni a testbe?
2010. jún. 4. 23:04
 1/10 A kérdező kommentje:
sok sok választ meg tapasztalatot :)
2010. jún. 4. 23:07
 2/10 anonim ***** válasza:

ez akkor történik, mikor meghalsz. A lelked elszakad a testedtől.


De sokan beszélnek arról, hogy mély álom közben repkedtek ide-oda, és nézték az éjszakai fényeket a városban, Sőt, én is álmodtam olyat, hogy átmegyek a falakon, és sötét este van...

2010. jún. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

:D

engem az érdekelne amikor még élek. :D

2010. jún. 4. 23:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Állítólag igen, el lehet menni máshova.
2010. jún. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Buddhista kolostorokban élő szerzetesek tanulják ezt a fajta testelhagyást. Állítólag ők és a lámák mély meditáció során eltudják hagyni a testüket, és vissza is térnek oda.Ezt nekem egy gyógyító mesélte, aki minden évben kijár Tibetbe meditálni a szerzetesekhez. Egész nap meditálnak, mandalákat mormolnak. És van hogy nem is étkeznek. Mondtam is neki nagyon bensőséges amit csinálsz, de én ezt a fajta életmódot nem tudom elképzelni.
2010. jún. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy kérdést teszek fel.

Engem is érdekellne , hogy hogyan lehet elhagyni a testünket

valaki léci írja le ami királyul be válna?

Egyébként azt is hogy ha elhagynám a lelkem az tudatos lenne és ha nem lenne tudatos akkor hogyan lehetne tudatosá teni?

2010. jún. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Uri Gehernél a csávó megcsinálta. am meg üttesd el magad egy busszal, az a legbiztosabb.
2010. jún. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
normális válaszokat várok, nem unatkozó flegma emberekét. ha értik mire célzok:) például ez az utolsónak szól.
2010. jún. 6. 00:28
 9/10 anonim válasza:
100%
Biztos hogy el lehet, és szerintem tudat alatt. Én úgy gondolom, hogy több idősík is létezik a mi jelenlétünkkel. Álmunkban elszakad a lelkünk, és amikor hirtelen, ijedés hatására kelek fel álmomból, akkor lehet hogy nem tud ugyanabban a síkban lévő testembe visszatérni a lélek, és egy másik, közelebbi síkba megy, ami ugyan az, csak minimális különbségek vehetők észre. Így magyarázzuk azt, hogy a párom pólója amiben aludt este, reggelre bent volt a minden oldalról zárt ágyneműtartóba. Persze itt lehetnek átfedések, meg én sem tudom pontosan elmagyarázni hogy gondolom, mert tételezzük fel, hogy "ebben a síkban" elalszik a pólóban, másnap reggel a másik síkban meg az ágyneműtartóban van a pólója..de ugye csak és kizárólag a póló helyzete a különbség, viszont felmerül a kérdés hogy melyikünk jött másik síkba, tekintve hogy mindketten emlékszünk hogy este rajta volt a póló...nah nem tudom rendesen leírni, meg nem is hiszem/foglalkozok ezekkel a dolgokkal, de ez az egy tényleg érdekes. Volt már ugyanilyen velem. Nyaraláson este vettem fel egy zöld bugyit, amit aztán meggondoltam és mégsem azt vettem fel hanem egy rózsaszínt. Letettem a szobában, elmentem aludni a sátorba. Másnap hülyére kerestem hogy hol lehet, nem találtam meg, úgy jöttünk el onnan. Hazajövetelkor belépve na mi van a szárítón? A zöld bugyim, amit előző este 300km-rel arrébb fel, majd levettem. (és nem, nincs belőle kettő és nincs még csak hasonló sem) Úgyhogy szerintem lehetséges a testelhagyás :D
2010. jún. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

többféle teknika van a testelhagyásra. Szerintem a legegyszerűbb, ami nekem is sikerült, ez:


Hanyat fekvés, nyugalomban!Lazítsd el magad, érezd nincs tested,

Csak bizsergés van. Érzékszervek eltünnek. Fejtől kezdd a lazítást. Lassan, lazítsd el teljes tested, minden végtagod. Szépen lassan, nyugodtan. Ne kapkodj. Juss el arra a szintre, amikor már nem érzed a tested, hanem mint egy kődarab vagy jelen. Ez nagyon fontos, tökéletes lazítás nélkül nem jutsz tovább. A legjobb, ha alvás után gyakorolsz, amikor eleve laza a tested, és még nem pörög benned annyi gondolat.


Utána fej mögött másfél méterre elkezd bizseregni egy gömb, energia, és azt behúzod,berántod a testedbe mint egy hullám csapkod elöre hátra majd megnyugszik. Megint húzd be és megint és ne engedd megnyugodni hanem hullámoztasd. Gyorsítsd a hullámot , köröztesd benned, míg kialakul egy gömb ami forog, izzik benned. Hangot is hallhatsz, zúgást….ez jele annak, hogy már kezded elhagyni a fizikai síkot, kezdesz az asztráltérbe koncentrálni. Ekkor ha megvan fordulj át a másik oldaladra és ekkor Kiszakadsz a testedből.

Előszőr nem látsz, akarni kell látni is. Maradj a tested mellett, ne menj sehova, szokd a szitut, tanulj meg fel,le,hátra,előre,vezényszavakkal közlekedni. Nem pánikolsz, nem lehet semmi, biztonságban vagy.

Visszalépésnél automatikus hang vagy érzés esetén

Direkt módszer ha ráfókuszálsz egy pontra, ekkor máris bejön az elme és visszaránt. Biztonságban vagy mert nem lehet bajod a testedben, ez a te várad. Ne feledd: A tested nem hagyod el, csak máshová fókuszálsz.


Ilyenkor hasonlóképp tudsz sétálni a tested mellett, és mivel nem a fizikai, hanem az asztrál síkon vagy, ezért tudsz például lebegni, vagy átmenni a falon. De ez az egész iszonyú nagy koncentrálást igényel.

2011. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!