Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Gonoszság ütött már vissza...

Gonoszság ütött már vissza neketek, hogyan?

Figyelt kérdés
néha gonoszkodom az emberekkel,ha csesztetnek,meg bántanak és érzem ez nem jó ut csakhát asszem nem bízom magamban...
2010. jún. 5. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
nem,de azért sokkal több jót cselekedj mostz már én is jókat cselekedem,nehogy valam,i bajom legyen abból hogy mindenkit megbántok!%!!!!!
2010. jún. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha saját magaddal el tudod számolni, akkor semmi probléma nincs. Nekem vannak bizonyos tetteim, amik valaki szerint "gonoszak vagy kegyetlenek", de amíg a saját filozófiámba ez belefér, addig nem érdekel a dolog. Nem is ütött vissza soha.
2010. jún. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! uccsó jó,hogy írtad ezt,asszem értelek...
2010. jún. 5. 11:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted, ha másokkal gonoszkodsz, ők hogy fognak hozzá állni? Legközelebb majd ők is szemetek lesznek veled, mert e is az voltál velük - így üt vissza a gonoszság.

Mindenki azt kap, amit ad. Én kedves vagyok műsokkal, igyekszem türelmes is lenni (igaz, engem alapból taszít az, hogy mással csak úgy gonoszkodjak, vagy hogy bosszút álljak bármiért), és rengeteg barátom van, akik szeretnek; ez már nem egyszer megmutatkozott.

2010. jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen ezt értem,csak az esik nehezemre,hogy mások gonoszságát elviseljem anélkül,hogy le kelljen nyelnem a békát.-mert ugye az sem egy jó dolog hosszu távon mert azzal is csak saját magamat teszem tönkre(meg a gonoszsággal is)...ha meg gonosszággal válaszolok akkor ők meg vissza és ördögi kör.
2010. jún. 5. 11:40
 6/9 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Csak próbáld ki egyszer ezt, nekem bevált:

Hosszú távon rábízhatod a magad (a bosszúvágyadat) a Gondviselésre, a felettünk álló Igazságosságra. Relaxálva mondd azt, hogy ez és ez bánt engem, ez történt, nagyon fáj, DE most nem teszek semmit, elfogadom a helyzetet, bízom abban, hogy megbánja, megjavul, stb.

(Legmagasabb szint: Szeresd az ellenségedet!)

2010. jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy folyamatosan nyelni kell, de ha valaki keresztbe tesz neked,akkor mit teszel?

1. Bosszút állsz - van,akinek ez örömet okoz, dehát...

2. Ráhagyod, mert nem alacsonyodsz le a szintjére.


Szerinted mi hoz többet neked?

2010. jún. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A bosszú igenis megnyugvást okoz. Ez tény.
2010. jún. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem már ütött vissza egy párszor a gonoszságom, úgyhogy azóta óvatosabb vagyok. Pl.nagyon sokáig cikiztem valakit, akit később egészen megkedveltem, szerencsére ő is...de úgyanzt kezdték el rólam terjeszteni, mint anno én terjesztettem másokról:(
2010. jún. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!