Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez gonoszság lenne?

Szerintetek ez gonoszság lenne?

Figyelt kérdés

Mondtam a férjemnek hogy holnap vásárolni megyek,de nem akarom a lányomat magammal vinni.Kikadt,két hete voltam a lányommal,csizmát vettünk,szét se tudtam nézni egyáltalán mert arra összpontositottam hogy a gyereknek legyen csizma.

Azt mondja vigyem magammal megint de én nem szeretném.

Arra gondoltam hogy egyszerűen itthon hagyom az apjával és kész,eddig mindig engedtem de most nem fogok.


2011. nov. 4. 12:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarja hogy otthon legyen a gyerek vele? milyen apa az ilyen? nem gonoszság. hagyd otthon. mit akar csinálni míg nem vagytok otthon? én inkább ezen filóznék.
2011. nov. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Fúúú, te kis Sztálin! Miért lenne gonoszság? Kell is egy kicsit az apával lennie, menjenek addig játszótérre. Ez természetes.
2011. nov. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem rossz apa foglalkozik vele minden nap csak valamiért parázik hogy egyedül marad a gyerekkel.Elmennek sétálni meg minden,játszanak sokat de én mindig a közelben vagyok.
2011. nov. 4. 12:19
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ideje önállósodnia, hagyd otthon nyugodtan, majd megszokja, nem lehetsz mindig ott.
2011. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Tán csak kibír 1-2 órát nélküled is a kis család :)

menj nyugodtan egyedül.

2011. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem természetes hogy neked is kell egy kis nyugalom.nem lehetsz folyton velük.persze igen,te is játsz vele,de
2011. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
most kihagyhatod.
2011. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Persze normál esetben nem lenne gonoszság tudom,de tegnap már könyörgött hogy ne hagyjam itthon.


Igazatok van,holnap elmegyek.

2011. nov. 4. 12:29
 9/23 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan még nincs gyerekem, de szerintem a gyereknek sem jó, ha mindig mellette vagy (mmint a későbbiekben jelenthet problémát, mikor már tényleg "szakadni kell")

Tudom, h a te gyermeked még kisebb, de nálunk pl van a suliban egy gólya (7-es), aki annyira megszokta, h az anyukája mindig ott van mellette, és annyira nehezen viseli, h a suliban nem lehet mellette az anyukéja, h teljesen kikészült. Minden szünetben az anyukájával beszél telefonon, olyan is volt, h a srác honvágya miatt bejött az anya és hazavitte a fiút.


Most gondolom, h nálatok nem ilyen drasztikus azért a helyzet, de ezt csak azért írom, h nem csak neked lenne fontos, h egyedül is lehess, hanem a gyereknek is, sőt... megkockáztatom a férjednek is, ha ez a pár óra most valóban ekkora kihívásnak tűnik. :)


19/L

2011. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ha az apja itthon van magasról le vagyok tojva,nagyon apás,órákig elvannak de legyek a közelben hogyha valami baj van itt legyek.
2011. nov. 4. 12:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!