Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok neketek melyik lábbeli...

Csajok neketek melyik lábbeli tetszik egy férfin?

Figyelt kérdés
Bakancs? ha igen melyik fajta... Ezek a 6.0 nike-k vagy melyikek? Rengeteg választ várok! Köszi lányok!
2011. nov. 6. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Supra cipők,És nike,adidas féle sportcipők,de van olyan bakancs ami még tettszik.Acélbetétes féleség,de még sem olyan... :D
2011. nov. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
A Suprától és a deszkás cipőktől hányok. Én a normális cipőket szeretem a férfiakon. Már az is jó, ha nem ezekben mutatkoznak.
2011. nov. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
utolsóval egyetértek :D
2011. nov. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Shai-Hulud ***** válasza:
strandpapucs :-)
2011. nov. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Acélbetkós.Steel,Red Rooster,Shelly's,Dr. Martens.Meg úgy általánosan az összes bakancs.:)

14/L

2011. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 skate girl ***** válasza:
Supra, adidas, dc, nike, stb, szerintem ezek tényleg fiús cipők, és nem tudom, nekem olyan igényességet sugallnak, nem tom miért, szerintem azért mert ezek a cipők nem valami szakadt szarok, és ebből látom hogy a fiú igényes... szerintem, nekem ezek tetszenek :D
2011. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nike, Adidas Puma féle sportcipők, bakkancsok.

Amit nem szeretek az a hegyes orrú cipők.

2012. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!