Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Melyik spirituális vagy...

Melyik spirituális vagy vallási irányzat a leg emberbarátabb?

Figyelt kérdés
2018. jan. 16. 16:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%

Amelyik nem szed sápot egyháza javára.

Ha találsz ilyet, kérlek értesíts!

2018. jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Spirituális sátánizmus
2018. jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 ZeToRr válasza:
0%
Az Ugandan knuckles way a legjobb.
2018. jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Buddhizmus.
2018. jan. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 flying whale ***** válasza:
Az amelyikben ki tudsz teljesedni, nem pedig befed. Amit a való életben is hasznosítani tudsz, és nem csak akkor ha a vallás vagy bármilyen irányzat tagja vagy. Ez mindenkinek más, mert különbözőek vagyunk. Valakinek bejön egy vallás, valakinek kifejezetten rosszat tesz ugyanaz.
2018. jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 dani4786455 ***** válasza:
0%

A Bibliai kereszténység. Amit nem tartok vallásnak, hanem simán realizmusnak.

Menj el a hit gyülibe :)

2018. jan. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
A zenebuddhizmus
2018. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A buddhizmus véleményem szerint. Én római katolikus vagyok, vallásos is, de az egyházzal kapcsolatban így felnőtt fejjel egyre inkább azt érzem, hogy kirekesztő, nem befogadó (pedig szüksége lenne rá) és felszínes tud lenni. Amivel szembesültem: több olyan ismerősöm is van, akik rettenetes házasságokból léptek ki... nem gyónhatnak, nem áldozhatnak, az új kapcsolatukból született gyereküket nem szívesen keresztelik meg. Az egyház inkább azt akarná, hogy az ember az agresszív, erőszakos alkoholista férjével éljen állandó félelemben, mint boldogan? Sorsokat nem ismerve megbélyegezni embereket, ez nekem nem emberbarát.
2018. jan. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Utolsónak: áldozhatnak és gyónhatnak az elváltak és polgárilag újraházasodottak bizonyos esetekben, mióta Ferenc pápa az Amoris Laetitia buenos airesi püspökök általi értelmezését tanítóhivatali rangra emelte.

[link]

Ha nem vagy naprakész a dolgokban, akkor ne terjessz olyat az Egyházról (ami korántsem hibátlan, de én úgy látom, hogy nagyon javul a helyzet), ami nem igaz.

2018. jan. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm a felvilágosítást! Nagyon remélem, hogy ez minden egyházközséghez eljut. Attól, hogy a nagyon közeli múltban javult a helyzet, ezek a sztorik még megtörténtek, szintén a nagyon közeli múltban... Nem arról van szó, hogy már 500 éve nem úgy lévő dolgokat puffogtatok. Egy névtelen gyakorikerdesek.hu válasz meg még nem minőül terjesztésnek szerintem...:) Én nagyon örülök egyébként Ferenc pápa munkásságának.
2018. jan. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!