Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történik ha két különböző...

Mi történik ha két különböző nemű empata találkozik?

Figyelt kérdés
Nemrégiben megismertem egy empata nőt. Az első perctől kezdve egy hullámhosszon voltunk. Mondta,hogy empata és elkezdtem utána olvasni mit is jelent ez pontosan. (Korábban sosem foglalkoztam ,,ilyen dolgokkal") A jellemzők teljesen illenek rám,felismertem magamat bennük.... Mikor ezt elmondtam a nőnek akkor mondta,hogy első beszélgetésünk óta tisztában van vele,hogy én is az vagyok! A kérdésem empatákhoz szól. Véleményetek szerint milyen párkapcsolat alakulna ebből? A legjobban összhangban lennénk és boldogok lennénk vagy lehet ennek valami ,,hátulütője",hogy tökre egyforma személyiségek vagyunk?

2018. jan. 21. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem
2018. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Eddig azt hittem ilyen csak a Bűbájos boszorkákban van.
2018. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mit nem adnék, ha én is találnék egy hozzám hasonlóan emp atát!Lehet hogy nem olyan izgalmas először, mint egy más típusú emberrel, de hosszútávon csak ilyennel tudnám elképzelni. :)
2018. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Örüljetek egymásnak és támogassátok egymást! H mi lesz a találkozásotokból? Nos, leginkább az, amit kihoztok belőle.
2018. jan. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
3: Dettó én is :) Kíváncsi lennék, mert engem sokan empatikusnak, magas érzelmi intelligenciával megáldott embernek mondanak férfi létemre. :)
2018. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!