Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történik akkor ha két...

Mi történik akkor ha két ellenkező nemű idegen ember megöleli egymást?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van egy nő és egy fèrfi. Soha nem beszéltek mèg nem ismerik egymàst. De mi van ha ez a kèt ember kb fèle percig ölelkezne aztàn minden beszéd nèlkül elvàlnának ès többet nem talàlkoznànak csak elvètve egyszer kètszer.Lenne ennek valami következmènye? Valami kötődès stb. Elèg fura felvetés de èrdekelnek a vèlemènyek.

2018. jan. 28. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennek így se füle se farka
2018. jan. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi nem történne, egy ölelésből nem alakul ki semmi kötödés. Az a lelkünk között jön létre, nem elég a testünknek összeérni.
2018. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én már azt sem értem, hogy két "vadidegen" ember, miért ölelgetne fél percig egymást.
2018. jan. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Mondjuk, ha mégis, kétlem, hogy egy öleléstől, bármiféle kötődés kialakulna.
2018. jan. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Egy 2014-ben íródott cikk ezt közli:


Az ölelés hatása


Kutatók állítják, hogy ha olyat ölelsz meg, akit szeretsz, az pozitívan befolyásolhatja az egészségi állapotodat.

A Bécsi Egyetem kutatói nemrégiben azt vizsgálták, hogy az ölelés hogyan hat fizikailag az emberi szervezetre. Mint kiderült, hatására a szervezet oxitocin hormont termel, ami csökkenti a vérnyomást, a stresszt és a szorongást, sőt, a memóriát is javítja. Ám mindez csak abban az esetben történik így, ha közeli ismerőst ölelsz, állítják az egyetem kutatói, ugyanis ha csak udvariasságból teszel így, azzal pont az ellenkező hatást érheted el.


Forrás: [link]


De érdemes elolvasni ezt a cikket is: [link]

Egy másik cikk: [link]


E képen, döntse el mindenki saját maga.


Az, ha csak megölelsz valakit, akit nem ismersz, az érdekes események láncolatához vezet vagy vezethet.

Az embertől függ az egész. Ki, hogyan reagálja le ezt az egészet.

Hogy, kialakulhat bármi fajta kötődés?

Ez jó kérdés, ismét egyéntől függ.

2018. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy biztos, a férfinak felállna a faaasza.


Egyébként minek ölelkezne 2 idegen? Így történet nélkül ennek sok értelme nincs, egyébként én nem sok lánnyal érintkezem (nem, nem vagyok szűz, volt már barátnőm), szóval lehet bennem nyomot hagyna, de nyilván olyan kibaaaszott szerelmes nem lennék.

2018. jan. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez csak egy felvetès tekintsetek el attól hogy kèt idegen ember miért ölelgetnè egymàst. Ugy értem hogy pl akàr tànc közben stb. De itt most nem ezen van a hangsúly hanem az èrzèseken.
2018. jan. 30. 16:07
 8/10 anonim ***** válasza:
UFO bűntény
2018. jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Világháború
2018. jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Viccesek vagytok..... ja nem, de próbálkozni lehet
2018. jan. 30. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!