Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A spirituális emberek miért...

A spirituális emberek miért viselik jobban a kisebb betegségeket?

Figyelt kérdés
Pl nátha influenza
2018. jan. 30. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen megfigyelésem nekem nincs, de tegyük fel, hogy jobban viselik. Talán az elfogadás miatt. Aminek ellenállsz, azt erősíted.
2018. jan. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Forrás?
2018. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert elfogadják, hogy ez van. Nem esnek kétségbe tőle, meg nem katasztrofizálják a helyzetet. Plusz pozitívan gondolkodnak, ami az immunrendszert is erősíti, nem szoronganak és így előbb meg is gyógyulnak, kevesebbszer lesznek betegek. Pl. én nem félek a megfázásos betegségektől így nem is szoktam elkapni őket, ha igen könnyen túlesem rajtuk. A hasmenéses hányásos betegségektől viszont rettegek. El is kapom minden évben.
2018. jan. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En sem figyeltem meg ilyesmit. Ha meg magambol indulok ki, akkor marhasag az egesz :)
2018. jan. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A spirituális ember elfogadja a 'felsőbb hatalom/hatalmak' létét.

Ha hiszi, vallja fesőbb hatalom létét, akkor a számára más módon magyarázhatatlant annak számlájára írja.

Ha valaki szerint felsőbb hatalom dönti el a vele történést, akkor el kell fogadnia, hiszen ellene kűzdeni eleve vesztésre ítélt.

"Isten akarata és büntetése" voltak a középkori emberek szemében a nagy - és sok ember halálát okozó járványok, ezért aztán nyugodt szívvel öntötték közben is szemetüket, szennyüket, fekáliájukat az utcára.

.

Ha kívülálló erők okoznak valamit az ember életében, azt belenyugvással kell elfogadni.

2018. jan. 31. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobb az öngyógytó képességük.
2018. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tapasztalataim alapján sokkal rosszabbul viselik.
2020. nov. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!