Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van jelentősége a színeknek...

Van jelentősége a színeknek aura témában? /lennt/

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 16:17
 1/7 A kérdező kommentje:
a fekete alacsony energiaszintet jelképez,az aranysárga meg magasat,én ilyesmit hallottam.meg,hogy a fekete ruházat viselése gyengíti az aurát...de ezt honnan lehet tudni biztosan,mivel a színek is csak szimbólikus dolgok mert bizonyos törzseknél a fehér a halál színe,nem a fekete,mint nálunk.szoval sztem ezek nem ilyen egyértelmű dolgok.szerintetek?
2010. jún. 7. 16:21
 2/7 anonim ***** válasza:

A fekete az a titkot, szorongást, betegséget jelképezi, a fehér is a betegséget sokszor, viszont a kitisztultságot is.

A sárga akinek nagy az energiája és használja is.

A piros düh

A lila alkotói vágy

A rózsaszín szeretet

a kék és a zöldet mindig keverem, azokat nem tudom biztosra, de a kék és a zöld a leggyakoribb. Amúgy több rétege van az aurának, általa megismerhető az ember is

2010. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az aura nem egyszínű, és folyamatosan változik. Lehetnek benne uralkodó színek bizonyos területeknél, az ember spirituális fejlettségéhez és közérzetéhez mérten. A fekete egy blokkoló"szín", aurában nem nagyon van, de a fekete ruha viselé gyengíti a leadott/felvett energiák mértékét, ezáltal használható védelemre, csak nem nagyon ajánlott. A fehér szintén nem tipikus aura"szín", kicsivel a halál előtt szokott színtelen, fehéres lenni az aura. A zöld inkább harmónia, vagy gyógyítói képességet, a narancssárga tiszta érzelmeket jelöl. A rózsaszín inkább a szerelemnél jön elő. A tiszta energia színe lila. A piros és vörös a düh státuszaira utalnak.
2010. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
...
2010. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 12. 19:21
 6/7 anonim ***** válasza:

persze vannak olyan aurák is amik többfajta színből állnak...

erre a szín nem a legmegfelelőbb kifejezés szerintem a szín az csak az ezekhez az érzésekhez legjobban kötődő árnyalat..

A Nagyfőnök odafent nem magyarázott el mindent az emberi lélekről de szerintem vannak ilyen dolgok :P

2010. jún. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
uccsó,igen valahogy én is így gondolom.
2010. jún. 19. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!