Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kinek működik a vonzás törvénye?

Kinek működik a vonzás törvénye?

Figyelt kérdés
Esetleg írhatnátok történeteket, hogy mit, és hogyan vonzottatok be az életetekbe :)

2018. febr. 11. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem eléggé foglalkoztatott az utóbbi időben. Egy darabig nem dolgoztam és csináltam is magamnak egy "álom" táblát. A háló szoba falára rögzítettem, képek és ösztönző szöveg áll rajta. Már kettő be jött, úgy néz ki a harmadik is esedékes. Fő hogy arra gondolj és összpontosíts amit szeretnél és ne arra amit nem. Lényegében szimpla pozitív gondolkodás és élet szemlélet.
2018. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fish1 ***** válasza:
100%
Mindenkinél működik, kérdés, hogy mennyire tudatos erre. Pozitív és negatív irányban egyaránt működik. Hasonlóan pl., ahogy az első válaszoló írta. Lényeg, hogy a gondolatot érzésekkel ruházd fel, mert minél intenzívebb az érzés, annál gyorsabban valósul meg. És a hit fontos, szóval olyat nem fogsz tudni bevonzani, amiben nem hiszel. Sok példát tudnék mondani a találkozásoktól kezdve a felszabadult szálláshelyig, stb.
2018. febr. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Régen mikor először hallottam róla,kipróbáltam. Csináltam egy listát,amire felírtam hogy milyen párt akarok magamnak.Külső belső tulajdonságok,kor,a hely ahova jártam szórakozni,hogy ott szeretnék vele találkozni,hova valósi legyen stb. Pár hónapig elővettem elavás előtt és elképzeltem. Aztán ráuntam és el is felejtettem.

Kb 1-2 év múlva elköltöztünk onnan,az új helyen megismerkedtem valakivel,aki nem tetszett,de ő nagyon hajtott rám. Beszélgettünk néha,majd pár hónap múlva összefutottunk egy fesztiválon. Élőben rögtön megfogott a kisugárzása,a humora. Összejöttünk,mindennek már 4 éve.

Aztán kb miután két éve voltunk együtt,visszamentem a régi házunkba,és megtaláltam a papírt. Felállt a hátamon a szőr. Egy pont kivételével minden stimmelt,sőt még az életkora is,és az is hogy hol tlaálkozzunk. A régi lakóhelyemen találkozunk először csak akkor nekem nem tetszett. Ő viszont oda volt értem.

Ez az egyetlen tapasztalatom. Ez tényleg érdekes volt,de azóta nem jött össze semmi ilyesmi. Lehet hogy nem fordítottam rá elég energiát.

2018. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nálam működik és nekem nagyon egyszerű.Bár ez lehet abból fakad hogy kicsi korom óta foglalkozom ilyenekkel.Nálam elég ha egyszer erősen gondolok rá és úgy lesz.Sajnos van amikor önző vagyok (bár csak ritkán általában másokra fordítom az energiáimat)Ma például kosárlabdán voltunk.A feladat az volt hogy kettő csoportba álljunk és kosárra dobjunk.Az a csapat nyert ahol tőbb labda ment be.Azt akartam hogy a mi csapatunk nyerjen.Azt mondtam magamban hogy "sikerül""be fog menni" és furcsa módon mindenkinek bement.Míg az ellenkező csapatnál amikor ők jőttem azt mondtam hogy nem fog "bemenni" "elrontod" és náluk egy szem ladba sem ment be.Ez önzőség tudom jól.De olyat mondtak ami a egy kicsit ügyetlen osztálytársamat megbántotta.A bevonzás egy nagyon egyszerű dolog.Csak koncentrálni kell. 14/l
2018. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Senkinek. Aki azt hiszi, hogy működik, annál azért "működik", mert tesz érte, hogy sikerüljön, amit szeretne, vagy mert egyszerűen szerencséje van.
2018. febr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

3 dolgot említenék meg, ami egy napon történne velem, és már most kijelentem, hogy egyiket sem mondtam senkinek, csak én tudtam róla.


1. Szerettem volna venni pár új sminkecsetet, erre kaptam egy ecsetkészletet szülinapomra.

2. Szerettem volna venni egy ilyen szívószálas fedős poharat, de nem a mainstream fajtából, mert mindenkinek olyanja van. Erre kaptam egy tök szép egyedit szintén szülinapomra.

3. Gondoltam arra, hogy milyen jó lenne enni valamikor egy curry-t. A barátaim megleptek, és szülinapom alkalmából elvittek egy thai étterembe, ahol volt curry.


Szóval nagyon ijesztő, hogy ezek a gondolatok csak átfutottak az agyamon, és rá pár napra megtörténtek. És ismétlem, senkinek nem mondtam ezeket a dolgokat. Előző hónapban is történt velem ilyesmi, csak akkor nem írtam fel őket és már elfelejtettem, de a fentebb említett esetek óta jegyzem őket egy füzetbe.

2018. máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Működik. :) Sok pénzt akartam, megkaptam :)
2018. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy 270 ezer Ft értékű műszaki eszközt szerettem volna, de a havi bevételem kb. 90 volt, így semmi reális esély nem volt rá, hogy majd én ezt pénzért megvegyem. De azt is jól tudtam már korábbról, hogy fölösleges pénzt akarni, mert azzal csak lekorlátozom azt a millió lehetőséget, ahogy hozzájuthatunk valamihez. Úgyhogy csak kinyomtattam a képét és az ágyam fölé ragasztottam. Aztán 2 hónap múlva derült égből kaptam egy e-mail-t, hogy újraszámolták a bevételeket és menjek a HR-re aláírni valami papírt. A papíron pedig nettó 270 ezer Ft "keresetkiegészítés" szerepelt. Ugye nem kell különösebben magyarázni... ;)
2018. aug. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!