Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen gyakran jut eszedbe,...

Milyen gyakran jut eszedbe, hogy mekkora hatalmas térben vagy?

Figyelt kérdés

Évente?

Havonta?

Hetente?

Naponta?

Éjszaka?

Nappal?



2018. febr. 18. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Úgy érted, az univerzumban? Erre az ember nem gondol nagyon sűrűn, de mivel sokat nézek csillagászati videókat, ez azért évente többször is megtörténik. De ritkán gondolok ténylegesen bele, hogy mekkora, csak eszembe jut, hogy roppant nagy.


Máshogyan nem tudom értelmezni a hatalmas teret, akármennyire is nem ezotérikus az, amiről én írtam.

2018. febr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem elég sűrűn... :)

Valahányszor valami kellemetlen vagy ciki dolog történik velem vagy a környezetemben, arra gondolok, hogy milyen apró porszem is vagyok az Univerzum nagyságához képest, tehát a problémáim is azok, és ettől mindig megnyugszom :)

2018. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl gyakran. Azt is mondhatnám: ritkán.
2018. febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor esőben-szélben kell átgyalogolni a szomszéd faluba.
2018. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elenyésző számban gondolok rá.
2018. febr. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor kinézek egy magas épület ablakán. Amikor egy pl. egy gyár udvarán vagyok, és látom a nagy épületeket, berendezéseket nem feltétlen a közvetlen közelemben. Hetente.
2018. febr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Havonta 2-3 alkalommal.
2018. márc. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!