Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért ne idézzek egyedül...

Miért ne idézzek egyedül szellemet?

Figyelt kérdés

Egy családtagommal szeretnék "beszélni" de mindenhol azt irják egyedül nem szabad. De amit mondanék neki és kérdeznék az senki másra nem tartozik. Mi lesz ha egyedül idézem meg?

Kérlek aki nem hisz a szellemekben az ne irjon. Köszönöm



2018. febr. 19. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor válasz nélkül marad a kérdésed. Mit vársz a tudományok rovatban egy ilyen jellegű szellemes kérdéstől? :)

Ezotéria.

2018. febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Mert az úgy nem buli. Ha többen vagytok, tudjátok egymást paráztatni.
2018. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Alain Delon ***** válasza:
91%
Jeleztem, hogy rossz kategóriában van a kérdésed. Szellem>>tudomány?
2018. febr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan ember idézhet szellemet akinek van benne gyakorlata. Legalább 2 ember kell a szellemidézéshez.
2018. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

1. Mert beszarsz ha sikerrel jársz.

2. Mert nem tudsz

3. Örülj neki, hogy nem tudsz.

2018. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Amiért többen se: mert marhaság. Ha meg mégsem, könnyen cumi lehet a vége.
2018. febr. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Azért veszélyes egyedül idézni, mert máskülönben a szellem nem akar majd haza menni. Ha hárman ketten vagy többen vagytok a szellem egy idő után kellemetlenül érzi magát és haza megy, de ha egyedül vagy rád akaszkodik és nem akar haza menni, nem fizet lakbért.
2018. febr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én idéztem egyedül.Semmivel sem volt màsabb mint a közös idézés.Ugyan ugy vàlaszolt,semmi ijesztő nem történt.Akkoriban legalàbbis nem vettem észre semmit.Évekkel később kezdtem ràjönni,hogy az idézgetések révén olyan negativ energiàk költözhettek a lelkembe,otthonomba,ami azelőtt sosem volt jelen.Megszabadulni tőle pedig nagyon nehéz.Nem javaslom.
2018. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vedd fontolóra a 8-s válaszoló írását! A halottakkal nem tudsz beszélni, a szellemek minden esetben démonok akik meg tudnak téveszteni. És ők sohasem jóságosak, még akkor sem ha kezdetben annak mutatják magukat.
2018. febr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az értelmes válaszokat😊
2018. márc. 1. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!