Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egyedül lehet szellemet idézni?

Egyedül lehet szellemet idézni?

Figyelt kérdés
Nemrég halt meg a nagybátyám, nagyon hiányzik és gondoltam hátha tudnék vele kommunikálni, rengeteg kérdésem lenne hozzá; viszont nincs aki velem tartana, se család se barát, így a kérdésem az lenne, hogy egyedül is lehet szellemet idézni? Mi a menete, ha egyedül vagyok?

2015. júl. 4. 10:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Sehogysem lehet szellemet idézni, mert szellemek nem léteznek.
2015. júl. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
A test halála után a szellem megpihen, és lassan elenyészik, hogy a lélek végleg megszabaduljon az átélt élet minden terhétől. Huzamosabb ideig csak akkor marad meg a szellem, ha halálát megelőzően sokat szenvedett, de egy ilyen szellem elgyötört, és semmi hasznot nem hoz sem neked, sem neki, ha zavarod. Az idézésre jó eséllyel olyan dolgok válaszolnak a nagybátyád helyett, amik szeretnének erőt meríteni a figyelmedből, a nagybátyád csak akkor tér vissza, ha kényszeríted. ahhoz, hogy biztosan őt kényszerítsd vissza az élők világának közelébe, elég sok gyakorlat kell, amivel valószínűleg még nem rendelkezel. Szerintem hagyd, hadd pihenjen.
2015. júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem léteznek szellemek. Ha valaki látja őket az vagy hallucinál vagy csaló.
2015. júl. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

lehet, még párban is lehet idézni szellemet.Tizen húszan is lehet!

részvétem.

2015. júl. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Oszinte reszvetem!


Attol tartok, nincs kit vagy mit megidezned. Barmennyire is faj ,a szeretted elment, es nem tudod visszahozni.

Hiaba allnal neki akar 50 emberrel,hogy megidezd a halaottat, nem jelenne meg senki, de ha megis, az nem a nagybatyad lesz es nem is egy szellem.


Most csak gondolj bele... Ha szellemek leteznenek, biztosan beleszolnanak az eletunkbe. Nem hagynak, hogy gyaszoljuk oket es szenvedjunk. Szerinted hagyna egy nagymama (halott) ,hogy a szeretett unokajat bantsak tarsai? Vagy egy aldozat, akit megoltek, hagyna, hogy gyilkosa megussza annyival,hogy bortonbe kerul? Es akit kivegeztek ?Szerinted nem allna bosszut? Vagy a nemletezo lelek a nemletezo tulvilagbol visszaterne pusztan azert, mert kerdeseid vannak hozza?

Mit gondolsz?

Sajnos vagy nem sajnos, de szellemek nem leteznek!

Egyszer mindenki el fog menni. Meg en is(ebbe belegondolva konny szokott a szemembe xD) . Tenyleg sajnalom a veszteseged, de azzal, hogy a megidezesevel probalkozol, az idod pazarlod...

Probalj beletorodni! :) :(

2015. júl. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%
Lehet, de nem ajánlatos, mert lehet egy gonosz szellem jön vagy más lélek és megzavarhatod a nagybátyád nyugalmát.
2015. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

5ös. Azért hagyja, mert tudja, hogy a rossznak is meg kell tortennie hogy tapasztalni es tanulni tudjunk. Lejet, hogy egy rossz dolog tobbet segit, jobban erosit az eletben, mint egy jo dolog.

Azert sem iranyitanak, mert nekik onnantol mas dolguk van.

A kvantumfizikaval lehet bizonyitani a halal utani eletet.

De mi is a fizika alaptorvenye? Az energia nem vesz el csak atalakul.


Nekem megjelent Édesapám a halala utan es el tudtam bucsuzni tole. Es nem csak vele talalkoztam.



Kerdezo, nem ajanlom, hogy megidezd, mert mas is johet.

2015. júl. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 A te tudatodat energia szinten szoktad mérni, és az e.on tud róla? Pontosan mi az élet, energia?
2015. júl. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hogy miket nem mondasz, heteske!

Ugy gondolod, mas dolguk van? Ezt tudod vagy csak gondolod? Vagy talan egy szellem vagy es tapasztaltad? (:

2015. júl. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehetséges de nem ajánlatos
2015. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!