Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy lehet szellemet egyedül...

Hogy lehet szellemet egyedül megidézni?

Figyelt kérdés

Nemtudom hogy kellene megidézni, vagy bizonyossagot szerezni rola hogy van.de előfordultak olyan esetek, amikor arra utaló jelek voltak. Persze ezek ilyen filmekből szedett információk, mert Sehol nem találni infot róla.

És nem is önkényesen történnek, ilyen Dezmont feeling, ha látta valaki a got talentbe, mintha parancsra cselekedne. Társaságba vagyok, akkor tudok jelet kérni koncentrálással...pl. filmet kapcsoltam ki puszta akaratommal.

Sokan elhunytak kiskoromba a családból. Sok madaras sztorim is van.


2016. aug. 27. 20:06
 1/5 Ozmium42 ***** válasza:
Nem léteznek szellemek.
2016. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor nem hulláé, hanme a sajátom
2016. aug. 28. 04:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Előbb győződj meg arról, hogy egyáltalán vannak-e szellemek.

HA vannak és te elég érdekes vagy számukra, megkeresnek. Viszont ebben az esetben az is lehetséges, hogy csak nekik fog jóleső érzést okozni, neked egyáltalán nem!

2016. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A szellemidézés veszélyes dolog, csoportosan sem biztonságos, de egyedül pláne ne csináld. Olyan "kapukat" nyithatsz meg, amiket aztán nem biztos hogy be tudsz zárni, lehet, hogy valamit magadra szabadítasz.

De ha mindenképp akarod, akkor alaposan nézz utána, hogy mit és hogyan, semmiképp ne szakítsd meg az idézést, mert ha megszakítod lehet, hogy a megidézett dolog nem tud visszajutni, így a mi világunkban marad.

Szkeptikusokat kérem kíméljenek :D :D

2016. aug. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen a madaras sztori?


Szerintem sem tanácsos egyedül szellemet idézni.

2016. szept. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!