Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, veletek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, veletek volt már olyan hogy párkapcsolatban vagytok, mégis találkoztok valakivel, akivel biztos, hogy jó lenne együtt?

Figyelt kérdés

Ha kölcsönös szimpátia és vonzalom van köztetek egy pasival, viszont a létező párkapcsolat miatt nem léptek semmit, utána hogy viszonyultok ehhez a pasihoz? Hogy viselkedtek vele? Haverkodtok? Vagy kerülitek inkább?

Az a bizonyos pasi később hogy viselkedett veletek?

Mi lett az egész sztori vége?


2016. márc. 14. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy mi a vége vagy mi lesz nem tudom,de én pont igy vagyok. L
2016. márc. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 c_dina válasza:
52%
Az lett a sztori vége,hogy a végén összejöttünk /bár az előző párkapcsolat akkor már amúgy is a végét rúgta egy ideje.../ együtt voltunk 1 évig,nem sok idő,de nem bántam meg,eddigi életem egyik legboldogabb időszaka volt :)
2016. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Létezett egy ilyen.

Mindig akkor került elő, mikor kapcsolatom volt (3 kapcsolatomnál is megjelent, pláne, mikor épp $zar volt a kapcsolat).

Hezitáltam mindig, de sose lett végül semmi, amit utólag annyira nem bánok (tesómmal haverkodtak egy ideig, és tudom, hogy egy rakás szerencsétlenség a srác, úgyhogy nem kàr, hogy kihátráltam mindig.)

Jelenlegi kapcsolatom elején is betalált, de akkor már nem mozgatott, és nem is találkoztam vele.

27N

2016. márc. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen gondolkodás mellett hogy lehet akkor tartós párkapcsolatot kialakítani egyáltalán, ha minden ember ugrik más nyakába ha egy kicsivel is szimpatikusabb mint a mostani kapcsolat?! Ez a funkció egész életetekben érvényesülni fog és majd 80 évesen is váltás lesz?
2016. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!