Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan párkapcsolatoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan párkapcsolatotok, ahol az első hónapokban nem mondtátok ki, hogy együtt vagytok, mégis egyértelmű volt?

Figyelt kérdés
2017. márc. 27. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
soha egyetlen kapcsolatomnál sem mondtuk ki, hogy együtt vagyunk, ez egy idő után magától értetődő volt.
2017. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Errol a kimondasdirol talan az oviban szoktam le.
2017. márc. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha volt évforduló, azt hogyan ünnepeltétek meg? Nem is foglalkoztatok ezzel? :)
2017. márc. 27. 20:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért jó ha tisztázzátok.


Ez nálam több esetben is így volt kb. a 2. hét után, mikor a randik után már csókolóztunk: Most akkor mi járunk?


És igen volt a válasz! :D Ebben nincs semmi extra. 1 percet vesz igénybe, utána falhatjátok egymást tovább.

2017. márc. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első két szerelmemmel még a hónapforudlót is ünnepeltük. :DD


A hosszabb, komolyabb kapcsolatnál csak az évet :)

Szerintem ez fontos. van akinek nem az, de az lehet hogy nem is annyira becsüli a kapcsolatát...

2017. márc. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A francba, lehet, hogy nem is vagyunk együtt a párommal? Meg is mondom neki, hogy akkor költözzünk külön...

Viccen kívül: sose mondtuk, de azért kiderült, hogy mindketten az első csóktól számítjuk a kapcsolatot (amikor pl. kérdezte valaki, hogy mióta vagyunk együtt, akkor a párom pontosan meg tudta mondani, és én is onnantól számítom, ahonnan ő). De egymás közt ez nem téma. Évfordulókat meg nem ünneplünk külön, alapvetően folyamatosan, alkalomtól függetlenül igyekszünk ünnepnapokat csempészni a hétköznapokba időnként.

2017. márc. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindet az első naptól számoltam, mivel valahogy ott már egyértelművé vált a dolog... Nem kellett kimondani, tudtuk.
2017. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi az első csóktól számoltuk.
2017. márc. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi az első találkozás napját tartjuk évfordulóként de sose volt kimondva,hogy együtt vagyunk. Nehezítő körülmény,hogy első találkozás után hosszú idő telt el, míg ténylegesen elmélyült a dolog közöttünk, így technikailag is nehéz lenne idő pontot mondani. De, mint mondtam megegyezéses alapon az első találkozás napját tartjuk számon, de nagy jelentősége nincsen a pontos időnek. Csak az számít,hogy jól megvagyunk. 😊
2017. márc. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!