Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges ilyen egy gyereknél?

Lehetséges ilyen egy gyereknél?

Figyelt kérdés

Szóval amikor még óvodás voltam, elég sokat bántalmaztak az idősebb fiúk, hátba rugdostak meg ilyenek, én meg hagytam mert gyengének éreztem magam. Aztán emlékszem hogy egyszer otthon ezekre mind visszaemlékeztem hogy mindig is mennyire gyáván viselkedtem, és hogy elegem volt abból hogy gyenge vagyok.

Másnap megint ugyanazok akartak megverni, de meglepő módon én vertem meg őket. Hárman voltak fiúk, pár évvel idősebbek nálam. Aztán utána még az egyik pár nappal később megakart verni az utcán, de akkor is elvertem, és az a furcsa hogy nem csak így kapálódzva, hanem mintha ösztönszerűen tudtam volna hogy kell ütni meg ilyenek.

Aztán elsőbe is folytatódott, olyanokat csináltam amiket sose tanultam. Nekifutásból átszaltóztam a pad felett, amit egy fiú látott de el se akarta hinni.

Aztán egyszer az udvaron suliba nagyon csúfolt egy gyerek, én meg visszaszoltam neki, mire megütött. Én meg megfogtam a kezét és áthajintottam a fejem fölött. Ezen már azért nagyon Meglepődtem, hogy hogyan bírtam el így egy 40 kilós fiút az akkori 25-30 kilómmal.

Aztán meg múltak az évek és mindez eltűnt. Múlthónapban egy lány elkezdte suliban tépni a hajam, én meg furcsa módon csak kapálóztam. Ha futnom kell a busz után azt se bírom, nem megy semmi. De nem tudom elfelejteni, milyen "nagy arc" voltam. Rákérdeztem egy barátnőmnél akit óvoda óta ismerek hogy ő is emlékszik e ezekre, és igent mondott, szóval nem csak képzeltem. Teljesen normális vagy furcsa dolog ha egy óvodás lány ilyeneket csinált? Azért írtam ide, mert szerintem még ebbe a kategóriába passzol a legjobban...



2018. febr. 25. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normalis, de a belso hit, a belso tuz, az, ami hianyzik beloled.

De verekedessel semmit sem oldasz meg, minel idosebb az ember, annal erettebben kezeli a helyzeteket (mar aki persze).

Igy ezen nem kell sokat ragodj, ilyen szep emlekeid vannak es kesz.

Idosebben viszont nem szabad elhanyagolni a sportokat.

2018. febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem fogom elmagyarázni, de teljesen normális, még ha nagyon ritka is.
2018. febr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!