Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tanulási zavarokkal küzdő...

Tanulási zavarokkal küzdő gyereknél segíthet az agykontroll?

Figyelt kérdés
Van ebben valakinek tapasztalata?Otthoni alkalmazásra,gyakorlásra gondoltam,mert sajnos itt nincs kisvárosban gyermek agykontroll tanfolyam.

2013. okt. 1. 23:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
szakember inkább
2013. okt. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Persze,szakemberhez is járunk.Csak gondoltam ezzel a módszerrel is megpróbálkoznánk.Olvastam,tanulás könnyítésére is sokan használják az agykontrollt.
2013. okt. 2. 07:25
 3/15 anonim ***** válasza:
31%

Még felnőttnek sem használ, de egy gyereknél annyira sem. Nem is tudod megtanítani a gyakorlatokra.

Többet ér a szakember segítsége.

2013. okt. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

"gyermek agykontroll tanfolyam"

Ha létezik is ilyen, az tuti átverés. Önkontroll és fegyelem kell hozzá, egy gyereknél csak ront a helyzeten egy ilyen környezet.


Tanulási zavarokból is van jópár. Nem mindegy, hogy pl. hiperaktív vagy diszlexiás.

2013. okt. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 BlackSword ***** válasza:
100%
Inkább próbálkozzatok a sporttal és a zenével... Jobb, mint bármi hókuszpókusz...
2013. okt. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
BlackSword jól mondja.
2013. okt. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ó,igen,én is a mozgás,kötetlen játék és szabadidő híve vagyok.Amúgy diszlexiás problémáról,és szöveg értelmezési gondokról van szó.Csak láttam,hogy tanuláshoz is használják,így jött az ötlet,hátha van rá példa.Próbálok kutakodni segítő módszerek után.Köszönöm a válaszokat!
2013. okt. 2. 16:52
 8/15 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy 10 éves gyerekről van szó,és nagyon érdekli a meditáció,relaxálás...Persze nem gyakorolja ő még,de elméleti szinten nagyon tetszik neki.Ezért is gondoltam rá,hogy meg lehetne próbálni.És azért "mindenféle hókusz-pókusz" módstereket nem használnánk. :-)
2013. okt. 2. 17:08
 9/15 A kérdező kommentje:
'módszereket
2013. okt. 2. 17:09
 10/15 BlackSword ***** válasza:
Nem kötetlen szaladgálásra gondoltam, hanem mondjuk küzdősportra, vagy harcművészetre... Hidd el, nekem is tanulási nehézségem volt, és van a mai napig... És akkor indult meg látványosan a teljesítményem a suliban, amikor kung fu-ztam rendszeresen... A tanulmányi átlagom pedig félévente olyan 0,5-tel nőtt...
2013. okt. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!