Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Félek. Megnyugtatnátok?

Félek. Megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés
Na tessék, megint eljött az este és már megint ebben a témakörben olvasgatom a szellemes sztorikat és fééééélek. :D de komolyan :( nappal ide sem tévedek, bezzeg este szinte csak ezt a témakört olvasom, pedig úgy félek :S most is elolvastam azt a történetet, hogy követi egy szellem az illetőt, alig merem kikapcsolni a számítógépet, na meg a lámpát is égetem most is, és ha lefekszem nem merem kinyitni a szemem, és a nyakamig húzom a takarót, mert úgy félek :S most már nyugtassatok meg ti szellemsztorisok :(
2010. jún. 8. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Amióta nem hiszek a szellemekben, azóta nem is félek tőlük.


Egyébként minek olvasod, ha félsz tőle? De ha már annyira ezotéria topic, akkor kérj valakitől egy szellemek ellen védő varázslatot. Ha azt is elhiszed, akkor nincs mitől félned.

2010. jún. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Volt egyszer, hogy feküdtem az ágyamban (aludtam), hirtelen olyan érzésem volt, mintha valaki megfogta volna a kezemet. Oda akartam fordulni, de nem tudtam megmozdulni. Kb. négy másodpercig tartott mire oda tudtam fordulni.... Jó kis élmény volt. :) Aztán másnap mintha látszott volna kicsit a helye. :D
2010. jún. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Hé, nem kell félned, akárhány sztorit olvasol, ritka hogy valakire így rámásszanak :)

Attól, ha szorongani kezdessz miattuk, csak magadat teszed tökre. Ha nagyon nem megy máshogy, szerezz magadnak egy védő talizmánt, ásványt vagy bármit. :) Otthon vagy, a te szobádban, ahol minden a te lenyomatod hordozza, ezáltal erősíti az energiáidat. Ez hathatós védelem lehet ;)


A szellemek épp olyan természetes részei a világnak, mint a madarak, csak nem találkozunk velük minden pillanatban, még akkor sem, ha ott vannak. Nem kell félned tőlük, hiszen nem azért vannak a világon hogy a fizikai testben létezőket zargassák, nekik is megvannak a maguk feladataik és céljaik, csak más eszközökkel és más dolgokat kell tanulniuk..

2010. jún. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem
2010. jún. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, én is féltem... Amíg éltem.
2010. jún. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, végre megtaláltunk. Jó kis móka lesz :)
2010. jún. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

jajj,ne félj már ilyenektől!Természetes dolog,el kell fogadni..amúgy nálatok nincsenek,és ennek örülj!Ha meg fél az ember,ne olvasson ilyeneket!Én is 11 évesen egy abc-s táblával szellemet idéztem,hárman voltunk,és a poharat a mai napig nem tudjuk ki mozgatta!Nagyapámnak kellett énekelni nekem,mert hetekig(!) nem tudtam aludni!!Tanulj belőle,és ne csinálj marhaságot,akkor nem lesz bajod!Ne olvass ilyeneket,amíg nem veszed természetesnek,hogy léteznek,mert úgy jársz mint én,s neked nem tudom van e nagyapád,aki énekelgessen,hogy megnyugodj! :D(meg jól leszid,hogy minek csináltuk,ha félünk)

amúgy ez elmúlik!Én pl nem mertem kidugni a lábamat hosszú idejig a takaró alól,most meg már el sem tudok anélkül aludni!Bízz bennem,nem fogja meg senki!! :)))

24/L

2010. jún. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én amikor kisebb voltam mindig azt képzeltem hogy ha kilog a lábam a takró alól akkor leharapják a szörnyetegek és nagyon féltem! De már elmúlt XD nem kell mindent elhinni! nyugi! :)
2010. jún. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Velem is ez van!! Én is olvasgatom, mindig este, mert olyan izgi, meg minden, este meg félek!! Tudom tudom, nem lenne szabad, de.....
2011. márc. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!