Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnyugtatnátok? Abortusz...

Megnyugtatnátok? Abortusz után két évvel, félek hogy nem jön majd össze a baba!? Hétfőre nem várom.

Figyelt kérdés
Két éve volt egy terhesség megszakitásom. Akkor első együttlétnél összejött a baba. Visszamentem a 6 hetes kontrollra, azóta minden rendben a mensimmel is, semmi probléma nem volt. Azóta nem is próbálkoztunk, mindig védekeztünk. Most érzem ugy hogy eljött az idő hogy megpróbáljuk ismét. Most 13.-án hétfőre nem várnám. Novemberben kezdtünk el ismét védekezés nélkül együtt lenni, tudtuk mikor volt peteérésem, azt is tudtuk hogy most december elején melyik nap volt ovum, akkor is együtt voltunk. Nem görcsöltünk rá, semmi ilyen.
2010. dec. 8. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki nem fog tudni megnyugtatni, akármit is írunk. Mindenkinek van minden példája: egyből teherbe esett valaki, hosszú küzdelem után esett csak teherbe, soha nem esett teherbe.

Bírd ki azt a kis időt, hétfő mindjárt itt van.

2010. dec. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy abortuszom 4 éve mert nem dobogott a szíve.Februárban hagytam abba a gyógyszert.33hetes kismama vagyok.Csak nyugi,jön majd a bébi.Minden jót.Írjál majd,hétfőn.
2010. dec. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Irok majd.
2010. dec. 8. 12:54
 4/11 anonim válasza:
Szia ! Nekem is épp 2 éve volt egy abortuszom. Most ez a 4 próbálkozós hónapunk. Nehezen akar összejönni. Én 11-13 körül nem várom.
2010. dec. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
sok szerencsét :)
2010. dec. 8. 14:45
 6/11 A kérdező kommentje:
mára nem vártam, és igéretm hogy irok. Teszteltem és lett egy két csikom, halvány, de látható :)
2010. dec. 13. 14:52
 7/11 Zzssuu ***** válasza:
Gratulálok!!!! :-)
2010. dec. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. dec. 13. 15:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok a babához!
2010. dec. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratulalok neked !!! Nekem harom es fel eve volt abortuszom es negy honapja probalkozunk , bar egyszer sem sikerult meg az ot napos ovulicio minden napjan egyutt lenni mert a parom sokszor este dolgozik de nagyon remenykedem . Dec 22 re nem varom ugyhogy remelwm nagy ajandek lesz karacsonyra . Megegyszer gratulalok
2010. dec. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!