Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek a véletlenekben?...

Ti hisztek a véletlenekben? Vagy minden okkal történik pont akkor amikor kell?

Figyelt kérdés
2018. márc. 25. 13:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Véletlenek csak a nemtudóknak vannak.

Azoknak, akik nem tudják okát, hogy miért pont az, ott és akkor történik az, ami.

Az okság törvénye mozgatja, irányítja, áthatja az Univerzumot, sem kicsiben, sem nagyban nem történhet megelőző, azt kiváltó ok nélkül.

2018. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Véletlenek nincsenek. Van, aki sorsnak hívja, más univerzumnak, megint más Istennek, de minden összefügg, és mindennek oka van.
2018. márc. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
#2-es válaszolóval értek egyet, hívhatod akárminek, én személy szerint Sorsnak vagy Univerzumnak szoktam, de minden összefügg, mindennek oka van. Még ha jelen pillanatban csak egy véletlennek tűnik is, valamennyi idő elteltével rájön az ember hogy mi miért történt az életében, legyen szó pozitív vagy negatív dologról. Legalább is én így gondolom, aztán vagy így van, vagy nem.
2018. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:

en nem tudok abban hinni , hogy a dolgok NE veletlen tortenjenek hiszen nincs semmi felettunk

a vilagegyetem, az elet kialakulasa a Foldon mind-mind nem a veletlen muve, hanem biologiai folyamatok eredmenye


en ugy mondanam rossz helyen vagy rosszkor

vagy jo helyen jokor

szerencse/szerencsetlenseg nem tortenik semmi felettunk allo okkal

2018. márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Most ezt nem értem, ha én véletlenül elesek, mert nem láttam valamit a földön, és abba megbotlottam, akkor az okkal történt?

Vagy csak béna vagyok?

(Nem kötekedni akarok, csak érdekel:))

2018. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
24%
Már megint sorosról van szó?
2018. márc. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"Most ezt nem értem, ha én véletlenül elesek, mert nem láttam valamit a földön, és abba megbotlottam, akkor az okkal történt?

Vagy csak béna vagyok?

(Nem kötekedni akarok, csak érdekel:))"


Nem figyelsz oda mert lefoglal valami.

2018. márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Franc tudja, vannak, akik szerint az élet, a világ létrejötte is csak véletlen.
2018. márc. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
az hogy elesel annak semmi köze nincs a sorshoz .Ha ugy esel pofàra hogy àtcseszi a fejedet egyik haverod akkor mondhatjuk azt hogy okkal történt .Ennyi.
2018. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Az emberi találkozások mindig okkal történnek. Azonban más esetekben lehetséges a véletlenek.
2018. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!