Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van telefon gyógyító varázsige?

Truman904 kérdése:

Van telefon gyógyító varázsige?

Figyelt kérdés
Leejtettem a telefonom és betört a kijelző az lenne a kérdésem hogy van e olyan varázslat amivel meg lehetne javítani a képernyőt.

2018. ápr. 8. 00:29
1 2
 1/14 anonim válasza:
94%
Mégis hogy a faszba lenne már ilyen?
2018. ápr. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Van! Új kijelző, új kijelző megveszem még máma, kicserélik jó sok pézé' ', ezt üvöltöm utána: Vigyázok mán, vigyázok mán a mai naptól rája!!!
2018. ápr. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Van, de ehez nagyon képzett mágusnak kell lenni, akárki nem tudja elvégezni. Meg aztán a hozzávalók sem olcsóak, nagyon felment mostanában a halfül és a kígyóláb ára, plusz az új kijelző sem két forint. Elég sok ideig is fog tartani, mert ugye szét kell szedni a telefont, hogy a belsejéből is kiűzzük a rontást, meg kell bűvölni az alkatrészeket, utána össze kell varázsolni a megáldott, új kijelzővel.

Baráti áron, a szellemek segítségével neked csak 300 ezer forintért megcsinálom a mágiát.

2018. ápr. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Van.De csak pár helyen működik. Telefon szervíz név alatt találhatod meg.
2018. ápr. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Van

El kell vinned egy igen képzett gyógyító szakemberhez aki pár hét múlva már megcsinálja

De csak sok sok pénzért

2018. ápr. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Hát fogd meg a varázspálcádat, és Reparo! Vagy még nem varázsolhatsz a Roxforton kívül? :DD
2018. ápr. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Múkoggy!" by Uri Geller.


Törött képernyőt is javíccsa.

2018. ápr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Igen de nagyon bonyolult. Hogy megjavuljon a kijelző először is menj egy telefon szervízbe. Állj meg az ajtó előtt, majd pördülj meg 5×. Ezután mondd ezt: Új kijelző az vóna' jó én nekem esküszöm az életemre szégyenlem.Szégyenlem, hogy betörtem a kijelzőt, majd az árát kifizetem hogy ha köll.
2018. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Varázslat nincs, csak Grabovoj-számsor, ami meglepő módon megegyezik a szerviz telefonszámával.
2018. ápr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szárított dinoszaurusz trágyával kell a kijelzőt bekenni, az óra járásával ellentétes irányban, hétszer.Ettől azonnal megjavul.
2018. ápr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!