Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan lehet azt bevonzani hogy az okj-s vizsgán mindenképpen a nekem legmegfelelőbb tételt húzzam ki?

Gyakorlati és szóbeli vizsgán is. Csak normális válaszokat várok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: tétel, bevonzás

ápr. 17. 07:35  Privát üzenet  

A válaszok
dubitus nevű felhasználó válasza:

Mindegyiket a legmegfelelőbb szinten megtanulod.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont ápr. 17. 07:59 Privát üzenet

1-es azt rosszul tudod - meg kell ennie azt, különben fabatkát sem ér..

De szerintem van egy még jobb módszer, én szinte mindig ezt alkalmaztam és bevált: az összes tételt kidolgozod és megtanulod - és jól kijátszod a vizsgáztatókat - mert mindegyik tétel JÓ! sállálálá

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont ápr. 17. 08:50 Privát üzenet

Figyelj, mondom a tutit:

Leülsz a seggedre és tökig nyomod.

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont ápr. 17. 10:57 Privát üzenet

Elmondod ezt a varázsigét:

เรียนรู้มิฉะนั้นคุณจะโง่

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont ápr. 17. 13:02 Privát üzenet

Fekete mágiával.

Bár én nem ajánlom.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 36%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont ápr. 18. 10:39 Privát üzenet
Aki vizsgázott már életében, az tudja, hogy ha valamit nagyon nem akar kihúzni, akkor tuti kihúzza. :D Szóval ha tudatosan akarod ezt alkalmazni, NE akard kihúzni azt, amit ki szeretnél. Mostantól utáld legjobban azt a tételt és gondolj állandóan rettegéssel rá, sápadj le a gondolatától és ismételgesd, hogy jaj, csak nehogy kihúzzam... ;) :D

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont ápr. 18. 14:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elképesztő ufo video tv jelentmeg nézzétek meg mindenképpen elhiszitek hogy ez ufo volt?
Világ, diadalszekér, torony, főpap. Hogyan alakul a kapcsolatunk? A torony ebben az esetben mindenképpen rossz?
Melyik csillagjegy a legmegfelelőbb társa egy Mérlegnek?
Akik mindenképpen állítjátok?
Mi fontosabb: a személyes tisztaságunk, vagy a való életre gyakorolt közvetlen vagy közvetett hatásunk? Vállalnád-e a gonosz szerepét, ha ezzel némileg enyhíteni tudnál a...
Könyvek, amelyeket mindenképpen el kell olvasnom? Könyvek, amelyek megváltoztatták az életed vagy megváltoztattak benned sok mindent?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!