Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt már valakinek olyan...

Volt már valakinek olyan érzése hogy amit a valóságnak érzékelünk, az mind nem létezik hanem csak valami illúzió?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 18. 20:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor szokott ilyen érzésem lenni, amikor nagyon leesik a vércukorszintem. Cukorbeteg vagyok, szóval, nem gúnyból írom, hanem olyankor tenyleg ilyen erzésem van.
2018. ápr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 SzemüvegesPista válasza:

Amikor beszélgetek valakivel, és valami nagyon nagy hülyeséget mond, akkor általában az az érzésem, hogy ez nem lehet a valóság, és mindjárt felébredek.


Amúgy sokszor van olyan, hogy ha valamilyen nagy magasság, "szakadék" szélénél állok, akkor egy pillanatra kikapcsol az agyam, és "hív a mélység", hogy milyen jó lenne leugrani. Akkor így teljesen semmit nem érzek és kikapcsol a tudatom, mintha nem is ebben a világban lennék. Franciául kifejezés is van erre:

[link]

2018. ápr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Olyankor random előfordul velem, hogy elfog egy érzés, hogy amit épp csinálok az olyan mintha nem is valóságos lenne egy pillanatra rohadt furcsa érzés kap el alig lehet körbe írni. Olyankor picit halványabban látok és körbe nézek aztán pár pillanat múlva minden olyan mint régen. Én hiszek abban, hogy igazából csak egy nagy szimulációban élünk és az egész élet is egy szimuláció nem is valóság. Amolyan mátrix effektus.
2018. dec. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Azért éreztem ezt, mert nem akarom elhinni hogy ez a rettenet, amibe születtem, a valóság. De ez a valóság, szenvednem kell, amiért megszülettem. Akár el tudom fogadni, akár nem.
2019. jan. 1. 09:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!