Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért látok magam előtt arcokat?

Miért látok magam előtt arcokat?

Figyelt kérdés
Esténként mikor lefekszem, és csukott szemmel el kezdek gondolkozni pl a holnapi teendőkön vagy hogy mi volt ma, hirtelen emberi arcokat látok magam előtt. Soha nem láttam őket napközben. Tehát nem ismerős arcok. És biztos hogy nem fél álomban van ez az egész.nem lehet alvás paralízis, mert magamnál vagyok teljesen.
2018. ápr. 23. 23:53
 1/6 anonim válasza:
Érdekes képesség...
2018. ápr. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nálam is volt egy időben, majd elmúlt. Én is gondolkodtam rajta mi lehet, de értelmes választ sehol nem kaptam rá...
2018. ápr. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért mert az életedben találkoztál azokkal csak nem emlékszel
2018. ápr. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem arcokat hanem pillanatnyi jeleneteket látok ismeretlen emberekkel ismeretlen helyekről.Nem mindig és másnap sokszor nem is emlékszem rá.Néha mondanak is valamit de nem értem.
2018. ápr. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én hangokat szoktam hallani :D (nem, nem vagyok skizofrén xD)

Amúgy szerintem ez normális, sok embernek van. Még ha nem is vagy félálomban, azért amikor csukott szemmel ellazulsz, abban az állapotban már lehetnek ilyesmik. Ha paralízis lenne, akkor lebénulnál (egyébként paralízis közben teljesen magadnál vagy).

2018. ápr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kérdező / #5, hipnagógia
2018. ápr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!