Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Azt olvastam, mikor alszunk a...

Manócska1 kérdése:

Azt olvastam, mikor alszunk a lelkünk kiszáll a testünkből? Többi lent

Figyelt kérdés
párom hamarabb el alszik,ha beindítom a telefonomat,felvenné és látnám a lelkét? az alvás melyik szakaszában száll ki?

2018. ápr. 24. 11:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
7%
Igen, és veled száll a ruha is.
2018. ápr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Az írónak túl sok volt az Insidious.
2018. ápr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%

A lélek nem száll sehova. Az nem 3 dimenziós létező.

A szellem sem szál sehova sem.

Csupán egy személyesen alkotott valóságot figyelünk meg.

2018. ápr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A REM fázisba próbáld meg. Aha... asszem azaz. Legyen bekapcsolva a telefon, még véletlenül se enged, hogy alvásmódba váltson. Igyál sok kávét, hogy ébren maradj, legyen elég tárhely a Micro SD Kártyán, mivel 20-30 percnél hosszabb videó lesz. Nem tudom, hogy sikerülni fog e, de higgy benne, higgy, ahogy Istenben szoktál!
2018. ápr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Srácok ti már szakítottatok meg paralízist akarattal, hogy felébredjetek? Csukott szemmel látsz, minden élesebb. Színek, zajok, szagok, érzések, gondolatok.
2018. ápr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

ma 11:46


LOL :D

2018. ápr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Srácok ti már szakítottatok meg paralízist akarattal, hogy felébredjetek? "

Én nem, mivel elég ritka "állítólag", annak ellenére, hogy már mindenkinek volt ebben a kategóriában, mellesleg az nem is ezotéria.

"Csukott szemmel látsz, minden élesebb. Színek, zajok, szagok, érzések, gondolatok."

A színek, amiket látsz sem ezotéria. Hirtelen lecsuktod a szemedet, amikor fény éri akkor valószínűleg színes foltokat fogsz látni, pláne ha előtte erős fény érte. Ha meg koncentrálsz a külvilágra, miután lecsukod a szemed a másik három érzékszerved felerősödik. Abban sincs semmi ezotéria. A gondolatokban sincs semmi mizótéria.

2018. ápr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A telefonod nem fogja làtni.Esetleg te làthatnàd.Ha épp arra fogékony àllapotban volnàl,pl magad is testen kívül kerülnél.De akkor sem magàt a folyamatot làtnàd ahogy kilép a testéből,hanem eleve az asztràl testét làtnàd.Vagy az asztràl vagy a fizikai dolgokat érzékeljük.Elképzelhető ritka esetekben a kettő együttes érzékelése de ez is inkàbb spontàn.És a telefon nem képes rà.
2018. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jaj, le is izzadtam:)
2018. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen. Mert én is ki szoktam lépni. A múltkor a Marsra repültem. Ott teljes pusztaság volt. Meg akartam keresni a marsjárókat de egy hangot hallottam lentről. Leereszkedtem a Mars felszíne alá és egy tágas folyosó rendszert láttam benne gépekkel és lényekkel. Amikor közel mentem hozzájuk akkor észrevettek. El akartak kapni egy géppel ami sugarat lő és alám dobtak egy dobozt amiből fény jött elő és magába akart húzni. Egy másik lélek segítségével sikerült elmenekülöm. Akkor jutott az eszembe hogy 8-kor kell kelnem és gyorsan vissza indultam a Földre hogy az ébredéskor ott legyek. Mert ha lekésem akkor zombi leszek. Éppen hogy visszaértem ébrdésre és nem lettem zombi.
2018. ápr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!