Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt valakinek paranormális...

Van itt valakinek paranormális képessége?

Figyelt kérdés
Hogy fejlesztette ki? Vagy születésétől fogva megvolt?

2018. ápr. 27. 19:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Rekorditő alatt elcseszek bármit
2018. ápr. 28. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
idő* mondom én :D
2018. ápr. 28. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom, bár már többször olvastam olyat, hogy a rendőrség, médium segítségével talált meg eltűnt, vagy elrabolt személyt.
2018. ápr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
33%
Ja, ezt egyes médiumok terjesztik magukról, mert jó reklám. Meg valamelyik S. King könyvben is volt ilyesmi, úgyhogy annyira valós mint a horpadásait magától eltüntető gonosz autó.
2018. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
29%

Van, magától fejlődött ki, ezt a dolgot nem lehet akarással "kifejleszteni", mert ha akarsz valamit, akkor eredményeket is elvársz és az első csalódás rögtön el fogja venni a kedved az egésztől.


Nem egy ismerősöm akart már ilyesmit kifejleszteni, mindegyik csalódással végződött...


Ha van dolgod ilyesmivel, akkor az be fog következni, ha nincs, akkor hiába akarod, akkor sem lesz semmi. Ez van.

2018. ápr. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Krúdy Gyula ***** válasza:
100%

Kartávolságon belül anyagot mozgatok.


Hangokat hallok melyeket a nagyon távol álló emberek már nem képesek.


Egyszerre 2 szemmel is tudok kacsintani.


Az időben képes vagyok aktuális gravitációs inerciarendszertől függően előre haladni.


A szabadban megérzem ha esik az eső.


Eldöntendő kérdéseket 50%-os pontossággal előre megjósolom.


Szimultán 5 ellenfél ellen is tudok sakkozni. Volt, hogy majdnem nyertem.


Végigvittem a Dark Souls 3-at.

2018. máj. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#15

Éppen hogy az akarat az, ami segíthet fejlődnöd. Ha a tiszta elméd ami fiatal korodban a tied volt elvesztetted, akkor már csak a nyers akarat hozhat ismét eredményeket, ha megfelelően erős. Persze nem árt ehhez egy kellőképpen egészséges test sem, aminek az idő ellensége. Főleg a mi korunkban. Szóval 46 évesen elpuhosodva, életuntan, hirtelen felindultságból ne is várj nagy eredményeket, nem lesznek. Lehet ezen változtatni, de az megint csak időt vesz igénybe, és a feladattal való teljes azonosulást. És kérdés, hogy van-e értelme.

2018. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Tudok helyesen írni és nem tudok bukfencezni :D
2018. jún. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Zseniális.
2018. jún. 20. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!