Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Paranormális észlelés!?

BarbiEgy kérdése:

Paranormális észlelés!?

Figyelt kérdés

Sziasztok, előre leszögezem, a rosszindulatú, hitetlenkedők kíméljenek, így is a föld alatt vagyok 3 méterrel...


Küldök kommentben egy képet. Aki jártas a témában, vagy tapasztalt hasonlót, megtudná mondani Nekem, mi lehet ez?

A kép hibája, vagy valami idegen erő? A szemem eredetileg nagyon sötét barna, nem hordok kontaktlencsét.



2017. nov. 24. 11:30
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
2017. nov. 24. 11:32
 2/26 A kérdező kommentje:

Az eredeti szemem

[link]

2017. nov. 24. 11:34
 3/26 anonim válasza:
Helló! Velem is történt hasonló, bár a képet nem tudom megnyitni (milyen formátumba van a kép?).
2017. nov. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Szerintem valami beállításból adódó eltérés lehet.
2017. nov. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
He? És mit kéne észre vennem? Nem értem. Semmi paranormálisat nem láttok a képen csak egy közönyösen dühösnek látszó lányt.
2017. nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Megszállt egy reptilián démon lelke.

Vagy megnéztél egy videót, és 7 nap múlva meg fogsz halni.


Vagy csak rosszul sikerült a kép, épp mozgattad a szemed, amikor készült, és nincs benne semmi paranormális.


Válassz, melyik logikusabb.

2017. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Őseid között macska van.
2017. nov. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 SZücsöm ***** válasza:
71%
A puncica kór jellemzője ez a sajátos pupilla.
2017. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Rosszul funkcionál a reptilián álcázó berendezésed, és kezd kijönni a valódi, gyíkember formád. Jelentkezz az Illuminati vagy a Soros-alapítvány legközelebbi központjába, díjmentesen kicserélik.
2017. nov. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy értelmes választ nem kapok az emberektől. Én is a kép hibájára gyanakszom, de gondoltam hátha valami másról van szó. Egyre jobban rühellem az emberi fajt. Más gyalázásán meg lenézésèn kìvül semmire sem vagyunk valóak. Tisztelet a kivételnek.
2017. nov. 24. 18:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!