Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elvesztettem a kabbala karkötő...

Elvesztettem a kabbala karkötőt, azt mondják hogy az rosszat jelent vélemény?

Figyelt kérdés

Régen depressziós voltam, jártam jósnőhöz, és azt mondta, hogy vegyek magamnak piros karkötőt és hogy a jobb csuklóra tegyem. Vettem, pár hónappal elvesztettem. Lehet valami jelentősége ennek ha elvesztettem a karkötőmet? Most hordok magammal 2 piros karkötőt de már csúnyák. Igen hiszek benne mert segítenek megóv minden bajtól csak a szerelemben nincs szerencsém. Leesett a földre nem egyszer és lefekvés előtt is leveszem. Ezért lehetek ennyire boldogtalan hogy nincs szerencsém egy szép normális lányra? Mi a véleményetek?


Köszi a válaszokat


2018. máj. 3. 20:25
 1/7 A kérdező kommentje:
És ezt a 2 karkötőt a ball kezemen viselem
2018. máj. 3. 20:26
 2/7 Bátor Tintanyúl ***** válasza:

Örülök, ha jobban vagy, a placebo hatás csodákra képes. Nem a karkötő javított a közérzeteden, viszont a karkötőbe meg a jósnőbe vetett hited adott annyi erőt és önbizalmat, hogy talpra tudj állni. És ez jó dolog, gratulálok!


Gondolj bele: miért óvna meg a bajoktól egy textildarab? A színe miatt? Tehát ha kék festékkel itatják át, akkor nincs ilyen hatása?


Szerintem megpróbálhatod karkötő nélkül folytatni a felépülést, ha belátod, hogy mindez a te sikered volt, menni fog. Kár a tárgyaknak "varázserőt" tulajdonítani, mert az egy idő után babonássá és kényszeressé teszi az embert.


A szerelemben sem a karkötő miatt nincs szerencséd, de számos oka lehet. Talán nem a megfelelő helyen ismerkedsz (pl az azonos érdeklődési kör vagy kikapcsolódási forma jó alap lehet egy kapcsolathoz). Lehet az is, hogy mondjuk túlagyalod a dolgot, túl félszeg, vagy épp ellenkezőleg, túl rámenős vagy, stb. Úgy tapasztaltam, hogy a könnyed humor és a "laza" figyelmesség igen fontosak az ismerkedés elején.


A szerelemben sok sikert, a depresszió elleni küzdelemhez pedig sok erőt kívánok, és kitartás! :-)

2018. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fordítva ülsz a lovon!

Hiszel a jósnőnek/jósnőben, hiszen elmentél hozzá.

Pénzedért kaptál egy tanácsot: "piros karkötőt és hogy a jobb csuklóra tegyem".

Ennek ellenére te:

"És ezt a 2 karkötőt a ball kezemen viselem"

.

Mit vársz?

Fizetsz a jósnőnek, ezért kapsz tanácsot, ám tanácsát éppen fordítva teljesíted.

Lehet, hogy a jósnő CSAK HITTE, hogy van jobb kezed?

2018. máj. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat, lemaradt:

a szerelemben nincs szerencséd, ezt okozhatja az is, hogy a jósnőkben, babonában, piros karkötőkben nem hívő, intelligensebb lányok nem állnak szóba veled.

2018. máj. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Krúdy Gyula ***** válasza:

Kedves kérdező!


Egy kicsit spirituálisan nyitottabb hozzászólás:


A jósnő az jósol. Ha a jósnő jóslás után eszközhasználatra sarkall az már inkább boszorkány (nem feltétlen rossz).


Piros karkötő jobb csuklón bármit is jelentsen számára számodra annyit egészen biztosan használ ahogy előttem írták is amennyit te hiszel benne. Azok alapján ahogy írtál róla én úgy gondolom neked ilyeneket nem lenne szabad használnod mert a háttérinformáció amivel rendelkezel meglehetősen csekély. Minden következményekkel jár, de fogalmad sincs arról miért hordtad azt a csuklódon. Így a "jósnőnek" sem lett volna szabad ezt tanácsolni neked. A lehetőséget kellett volna megadnia számodra, hogy dönts akarod-e ezt így. Az Ő hitelessége tehát erősen megkérdőjelezhető. Ami számodra kabala saját megfogalmazásod szerint számára egészen biztosan mást jelent. Ha kabalát hordasz az jó. Ha olyan eszközt hordasz melynek van valami hatása életedre, egy idegen javasolta, és nem tudod részleteit az rossz.


Jó hír: Ha te arra mint kabala tekintettél akkor az számodra mint kabala működött. Kabala/ szerencsepénz meg hasonlókról elterjedt ha hiszel benne, hogy hordozójuk akkor szokta elhagyni ezeket a tárgyakat mikor az élet úgy ítéli meg már nincs rájuk szükséged a további boldogulásodhoz. Ez jó (szerintem).


A rossz: A karkötő a te tudatod szerint ugyan kabala volt, de egy másik tudat szerint ami hatására felkerült valami teljesen más. A "jósnőnek" a tudata szintén hatással volt rá, és így részben rád is. Arról nehezebb írnom mert fogalmam sincs kinél voltál, és javaslata az Ő oldaláról milyen következményekkel jár. Ez szerintem rossz.


Ez az egész am a témádnak a kicsit spirituálisabb megközelítése. Amik előttem elhangoztak azok is egész jó hozzászólások. Spiritualitás ide-oda a racionális gondolatokat soha ne zárd ki. Az is lehet, hogy minden ilyen humbug csak kacsa. De az is lehet, hogy nem. Szerintem nem.


Bármi kérdés lenne, vagy ha érdekel valami írj bátran.

Sok sikert mindenhez.

2018. máj. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ide tartozik a nem feledleges kérdés:

karkötőd kabbala, vagy pedig kabala volt?

Lényeges a különbség!

2018. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jesszusom.

Vörös cérnát, vörös kabbala karkötőt mind BAL CSUKLÓRA RSKUNK!

Jobb kéz a kiadó kéz, kiadod Vele a TE SAJÁT JÓ ENERGIÁIDAT JOBB CSUKLÓN!

Bal a befogadó kezünk és a vörös szimbolizálja a legalsó rezgésű energiákat, és immunissá tesz a negatív energiákra, vissza veri az átkokat is.

Bal csuklóról, ha le esik azt jelenti, hogy " megtelt ", újat kell kötni.

Vörös cérna bal csukó és jobb boka, úgy zárul a kőr, Kabbala karkötő csak csuklóra megy.

Spirituális és lelki védelmet ad mind a kettő a rontásoktól, negatív energiáktól.

Az hülye, aki jobb csuklóra rakatja Veled a vöröset.

És ha nem hiszel benne, akkor is működik, de mindenkép jobb rá koncentrálnod, hogy tudod, hogy működik, mivel akkor a tudatoddal is kizárod a negatív energiákat.

Nem hit kérdése, nyugi van :)

Működik azt ennyi, ha jól van csinálva :D

Csak nagyobb a védelem, ha tudod is, hogy működik meg figyelsz is Magadra, hogy érdekes módon, ha jó csuklóra van rakva és jól van fel rakva, akkor pozitív irányba kezd fordulni az életed és több energiád van.

Jó dolgok kezdenek történni Veled.

2023. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!