Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Fura dolgok történnek a...

Fura dolgok történnek a házban ahol lakok, volt veletek hasonló, vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Leírok párat pár furcsa eseményt

#1

2 kutyám van,az eggyik egy kicsi fehér bolonyéz,a másik egy fekete foxi. Egyszer az volt,hogy a bolonyez nézett lefelé a kisablakon a pincébe és morogja meg ugatja a semmit. Próbáltam hívni ,de nem moccant csak bámult le tovább,nyüszített,és morgott. Ez volt 2 napig. Ott ált a kutya. Majd odajött hozzám és bámult,és morgott rám. Ha ránéztem ugatott is meg folyton felém kapott. Ezt már abba hagyta de mi lehetett a baja..


#2

Ez a másik kutyával volt hogy feküdtem az ágyba, ahonnan kilátok a folyosóra. Szval fekszek,és egyszer csak látom a sötétba állni a fekete kutyám,és igy csillogott a szeme. Hivtam hogy jöjjön ide erre berohant a konyhába. Kimentem megnézni miért rohant el,de mikor kiértem nem volt a konyhába. Megint hívtam a kutyát erre kaparásokat hallotam a bejárati ajtón. Kinézek , és ki volt zárva a kutya. De akkor mi ment a konyhába?..


#3

Barátnőm és párom jelezte hogy néha furán viselkedek. Egyszer barátnőm nállam aludt, és hajnal 6 kor arra kelt hogy állok és bámulok ki az ablakon. Nézett egy darabig makd visszaaludt,és pár orával később felkelt,még mindig ott áltam. Megkérdezte mi van velem, és elvileg az volt hogy nem válaszoltam csak bologattam. Majd egyszer csak fogtam magam és lefeküdtem. Mikor felébredtem semmire se emlékeztem.


#4

Én és barátom voltunk othon, mikor hallotam hogy valaki úgymond megérkezett. Nyilt az ajtó,lábtörlések matatások. Azt hittem anyám jött meg. Várom mikor jön be a szobába de semmi. Kimentem megnézni mi van és senki nem volt ott. Majd felhívtuk anyát és a telefon is fura kezdett leni. Felvette a telót, de ha beleszólt a hang horrorisztikus recsegésbe váltott ami a legméllyeb hangtól a legmagasabbig emelkedett,én meg ilyedtembe kinyomtam a telót.

#5

A falamon van egy lámpa ami egy tartóból áll, arra rá van tekerve egy hozzúkás égő,amin rajta van egy üveg gömb szintén az álványára tekerve. Kint beszélek anyával,és bumm puffanás. Megnézzük mi az és az volt hogy az üveg lefordult az álványról úgy hogy az égő nem esett le..azt hogy? Au nem tud lefordulni csak ha lecsavarják és megemelik.


#6

Az iskolámban mennék wc re

És egy fülke van ami jól zár..mennék be de látom h pont az foglalt..várok,hallom leguzzák a wc-t, majd csend.. Semmi. Legelőször benéztem kicsit a wc ajto alatt ,és láttam mocorogni valakit. Szval várok és semmi. Végül ujra benéztem, és semit se láttam. Benyitottam erre hót üres holt az egész fülke. Végignéztem az összes fülkét mind üres volt.


Sok hasonló dolog van még de egyenlőre ennyi.


2018. máj. 6. 01:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezotéria kategória.
2018. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mentális egészség kategória.
2018. máj. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ezotériába belefér az is.
2018. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!