Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A kérdés a következő:Lehet,...

A kérdés a következő:Lehet, hogy valaMI elvitte? Tudom, hogy ez nagyon abszurd, de egyszerűen nem találok racionális megoldást. Amúgy is, hatalmas, régi házunk van, ahol történnek néha hasonló "furcsaságok"

Figyelt kérdés
Oké, hülyén fog hangzani, de please, vegyetek komolyan! Tegnap hazajöttem medencéről, és a kulcsot a kapuban hagytam, de nem csuktam be. Aztán (a szemem láttára) az öcsém odament, becsukta, és bennehagyta a kulcsot a kapuban (mindig úgy szoktuk) Reggelre már nem volt ott a kulcs, (ezt csak onnan tudom, hogy anyu nem találta ott). Fölhívta aput, de ő se tudott róla semmit.
2010. júl. 13. 07:57
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

"bennehagyta a kulcsot a kapuban (mindig úgy szoktuk)"



Szerintem te vagy kamuzol, vagy pedig ellopták.Ha ilyen gyökerek vagytok, hogy mindig benthadjátok a kulcsot,ne csodálkozz már ha eltűnik jézusom.........kifigyeltek titeket,elvették a kulcsot és ha majd legközelebb elmentek valahova,szépen beosonnak hozzátok.

2010. júl. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
ikszdé,édesem...belülről,ami azt jelenti,hogy kívülről senki nem tudja kinyitni
2010. júl. 13. 08:04
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Baz+ bennahgyjátok a kulcsot a kapuban (tökmindegy, melyik oldalon), eltűnik és azonnal a természetfelettire gyanakszol? Ez nem paranoia? Vagy mánia? Vagy egyszerűen hülyeség?

Valaki kivette, csak nem mondta, vagy nem emlékszik rá. Vagy simán lehetett harmadik fél, csak akkor zárhatod ki, ha erődben laktok. Nekünk is lopták már ki a kapuban belül hagyott kulcsot, megpróbáltak betörni két hét múlva, csak jó kutyánk van :)

2010. júl. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

És ha belül hagyjátok a kulcsot, hogy lehet becsukni? Csak úgy, hogy rácsos a kapu, tehát "vissza" lehet nyúlni.

Ja, igen be lehet nyúlni, és nem csak nektek....Ikszdé.

2010. júl. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
hülyeség,talán...
2010. júl. 13. 08:23
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
mi ebbe olyan hihetetlen hogy hazament és belülről bezárták a kaput? nem ez a lényeg szerintem. az utolsó meg nemzárt be még kaput biztos azért hitetlenkedik. mit nem érthet?
2010. júl. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

oké,ikszdé..megpróbálom elmagyarázni..Nem rácsos a kapu,hanem vas,az egész vas...tehát akkor,step one:megálltam a kapu előtt.Step two:kinyitottam a kezemmel(mert ugye nem volt bezárva).Step three:bementem.Step four:becsuktam(az értetlenek kedvéért: kulcs nélkül,csak simán behúztam).Step five:az öcsém odament.Step six:a kulcssal(ami a kulcslyukban volt)bezárta a kaput.(kétszer fordította el a kulcsot).Step six:elsétált...

Ergo a kulcslyukban hagyta a kulcsot,amit csak úgy lehet onnan eltávoltínai,ha valaki bemászik a 2méteres kapun..

2010. júl. 13. 08:28
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Simán be lehet mászni egy kétméteres kerítésen. Nekem nem egyszer kellett ezt csinálni mert voltam olyan ügyes, hogy elhagytam a kulcsot. Nem lehetetlenség. A másik ami előfordulhat, hogy ha van kutyátok ami észrevesz valamit a kapunál akkor izomból nekimegy akkor máris kiesett a kulcs. Én megnézném a kapu körül lehet, hogy ott van.
2010. júl. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem te nagyon gyökér vagy.Itt senki sem értetlen,csak te.Mikor fogod már fel, hogy azt a qrva kulcsot nem kellett volna otthagyni se kívül,se belül,tökmindegy.Ti vagytok a probléma elindítói,mert arra nem gondoltatok,hogy eltűnhet.És aztán idejössz pattogni......
2010. júl. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Step one, step two... baz+ az mindenkinek világos, hogy bhogy kell kaput bezárni, mi is ezen a bolygón élünk (lehet, ez a baj).

Az a durva, hogy bennehagyjátok a kapuban a kulcsot, eltűnik, és azonnal a természetfölötti lényekre gondolsz, akik lakáskulcsokat gyűjtenek éjjelente, bejárják az egész országot egy nagy zsákkal.

Ki fog derülni, hogy valaki kivette mégis, csak elfeledkezett róla, vagy kilopták. nekünk se tíz centis kapun jöttek át, átláthatatlan fakerítésen. Benéztek a zárba kívülről és látták, hogy benne van a kulcs. Azok se ma kezdték a szakmát.

Szóval nyugi, meglesz a kulcs és még csak "hazatelefonálni" se kell majd asztrálroaminggal.

2010. júl. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!