Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki megtudja ezt magyarázni...

Valaki megtudja ezt magyarázni? Látott már hasonlót?

Figyelt kérdés

Pár napja napoztunk barátnőmmel. Lefeküdtünk egy plédre és kb egy órát voltunk kint.Nagyon fehér bőrű vagyok így leégtem(igen be kellett volna kennem magam, köszi:D).Aztán este vettük észre hogy mi van a lábamon mikor bekentem.Akárhogy is nézem ez egy kéz..

[link]

-A Jobb lábam belső fele a térdemnél(nem ér el odáig a kezem fekve)



2018. máj. 13. 14:43
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Ott van az első mondatban hogy lefeküdtem egy plédre, ergó egy órát FEKÜDTEM a pléden(nem mozogtam).Nem trükk, igazából eddig szinte sose történt velem ilyen "para" dolog.. ezt viszont annak érzem:D

Nem tudom, de szerintem nem is fogom tudni megmagyarázni mi lehet ez/mégis hogyan lett az ott..

2018. máj. 15. 19:35
 12/19 anonim ***** válasza:

"Ezt tegnap már kiírtam csak Szépség és divat azon belül bőr és hajápolás kategóriában.. "véletlenül" (Emlékszek hogy én az Ezóst jelöltem be azon belül az egyebe"


Szerintem átraták abba a kategóriába.


"Akárhogy is nézem ez egy kéz.."

Hol látsz te kezet?

Mert én sehol.

2018. máj. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
hát nézd meg jobban. az ujjak tisztán látszódnak.
2018. máj. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ha jol látom akkor 4 ujj van és azoknak 4 behajlítható ujjperc látható. az embernek 3 behajlítható ujjperce van.
2018. máj. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Hát én nem tudnám megmondani hány ujjperc látszódik rajta pontosan, csak látszódik.Ha a kezedet az ablakra nyomod akkor sem fog látszódni az összes ujjperced, mégis tudod hogy kéz alakja van :D Pl: [link]


Se fa, se semmi nem volt a közelemben.Ezért is para.

2018. máj. 16. 10:59
 16/19 anonim ***** válasza:

de, látszik. nagyon is.

tudsz te aludni? mert én ezek után nem tudnék. amikor velem történt egy para dolog akkor vagy egy-két teljes hónapig virraasztottam. nem viccelek. le se kapcsoltam nagyon a villanyt.

2018. máj. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Egy ideig agyaltam rajta de azóta nem történt semmi ijesztő dolog, szóval nincs okom félni úgy érzem..

Ha pozitív akarok lenni akkor biztos az őrangyalom volt.. :D

2018. máj. 16. 14:23
 18/19 anonim ***** válasza:
miért olyan minden ember, h biztos van neki egy örangyala vagy egy jóakarója. Én olyan vagyok, h minndenki csak ellenem van.Hiszen mint látjuk nagyon sok rossz dolog van a világon.
2018. máj. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Yoshimitsu volt a Tekken 7-böl. XD XD :P


[link]

2018. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!