Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki megtudná magyarázni?

Valaki megtudná magyarázni?

Figyelt kérdés

Éjszaka és nappal gyakran hallok valami fura mozgást vagy recsegést. Mozgás olyan mintha valami kisemlős mászkálna a szobámba, de nem láttam semmi nyomott hogy bent lenne valami. Valamikor meg egyszer halottam hogy a falat belülről kaparná valaki. Esténként mikor valami rosszra gondolok, akkor szoktam hallani a recsegést (talán a recsegés szerintem természetes) vagy egy léptet.

Lehet hogy csak túlzok.

Válaszaitokat előre is köszönöm



2017. nov. 2. 15:38
 1/10 anonim válasza:
100%

Lehet h tenyleg csak valami ragcsalo esetleg ho hirtelen hidegtol van.

De ha minden semmi logikus magyarazat nincs gyujts egy fustolot es ha felsz hallgass zenet a szellemek/lelkek nem szeretik a hangoskodast :)

2017. nov. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az áramvezetéket kellene megnézetned.
2017. nov. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
rendbe köszönöm a válaszokat :)
2017. nov. 2. 17:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet egér. Belülről rágja a falat. Nem ismered a Tom és Jerry-t?? :) Ott is a falban van az egérlyuk.

Az nem véletlen, hogy úgy készült a mese is.

2017. nov. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Bizony,nálunk is van Jerry..arra ébredtem hogy egy kiflicsücsköt próbál befelé!! rángatni egy repedésbe..

néha lehet hallani a tipegést is:DDd tudom hogy pfújj, van élvefogó csapdám...szóval nem ezo..:)

2017. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Van a szobámon egy lyuk , de azt mi hoztuk létre ,mivel valahogyan át kellet hozni a wifi kábelt. Nem tudom,

a házunknak van egy emelete és ott van a szobám tehát nem tudom hogy egyátalán lenne ott egér.

2017. nov. 2. 20:31
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egér. De csak akkor hallod, amikor rosszra gondolsz? " Esténként mikor valami rosszra gondolok, akkor szoktam hallani a recsegést (talán a recsegés szerintem természetes) vagy egy léptet." Azt a rosszat miért gondolod? Legalább olyan zavaró lehet, mint egy állatka.
2017. nov. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

1. Lehetőség : csak egy rágcsáló

2. Lehetőség : félsz, és csak képzelődsz

3. Lehetőség : vezeték, egyéb falban lévő tárgy

2017. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kisemlős elképzelhető, hogy valóban jelen van, és mivel az egér óvatos állat, jellemzően éjszaka mászkál. De okozhatja vezeték, vagy akár egy szú az ajtófélfában. A recsegést okozhatja a bútorok hőtágulása is.

Szóval nem kell mindjárt természetfelettit keresni.

2017. nov. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

..nálunk olyan kisemlős volt hogy kirohant és a kanyarban másodpercekig pörögtek a kis lábai..:))) még bébiegér volt..

de inkább tényleg csak hőtágulásra tippelnék! Amúgy ezek a zajok nappal is megvannak csak nem hallod őket...

2017. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!