Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Minden nap talalkozok egy...

L.D.12345 kérdése:

Minden nap talalkozok egy bizonyos szammal. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
7 eve minden eggyes nap talalkozok egy bizonyos szammal, az utcan, rendszamokon, akarhanyszor a orara nezek, vasarolok es az ar ez a szam, sose tudom hol de mindig felbukkan es mindig ugyan az, minden nap!. Kerdesem az lenne hogy mit jelenthet ez, esetleg kotheto e valamihez vagy masoknal is elofordult e valah hasonlo? Koszonom.
2018. máj. 17. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát de mi az a szám? Mondd ki. Ugye.nem a 666 mert fejbe lövöm magam.
2018. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
56
2018. máj. 17. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam egy bizonyos zeneszámnál van ilyen. Semmi jelentősége, csak valamiért vonzódik az ember bizonyos dologhoz, tárgyhoz, stb.-hez és ezt óhatatlanul is hamar kiszűri. Érthetőbben egy pl.:

Van egy ismerősöm, akit nagyon szeretek. Neki egy zöldalma színű Honda Accordja van. A rengeteg autót nézve az utcán egyből kiszűröm az almás Hondákat, ami addig nem volt feltűnő, nagyon elterjedt, érdeklődési körömbe tartozó téma.

2018. máj. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Löncshús?
2018. máj. 19. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a 17-es szám volt néha van, mint pl. most te 17-én írtál ide. Nekem változásokat hozott az életembe ez a szám úgy vettem észre.
2018. jún. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!