Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi az esély rá, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély rá, hogy egy olyan lánnyal találkozok aki tetszik nekem és én is neki, hasonlítunk egymásra bizonyos dolgokban?

Figyelt kérdés

Teszemazt egy olyan lány aki követi a Naruto Shippuuden anime történetét?


15F



2016. febr. 5. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de ha benne van a sorsodban, akkor elvileg igen. Márhogy akkor van. Azt hallottam, hogy egy szerelem az mindig sorsszerű. Hogyha a helyeden leszel, és boldog leszel, akkor tud ő megérkezni, belépni az életedbe.
2016. febr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az animeket de a Narutot pont nem :P
2016. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Érdekes hogy mostanában én is pont elkezdtem hinni a sorsban, és a te válaszod is a sorsrol szól.. véletlen egybeesés :D De ebben lehet valami, amit írtál :)


#2 Fenébe! :C

2016. febr. 5. 21:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Sors nem van még mindig, bármennyire is jó ebben hinni, ettől függetlenül még nem lesz. Amúgy meg statisztikailag számold ki. De ez is a hülye kérdés kategória amúgy. Keress és találsz! De tényleg, ilyen hülye kérdésre nem lehet válaszolni értelmeset.
2016. febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Figyelj, tegyük fel, hogy 100 emberből 1 animés és 5 animésből 1 követi a shippuudent akkor 1% majd annak is a 20%-a ami 0,2% és még annak is a fele mert hát ugye lány kell nem pedig fiú. Igy lesz 0,1% tehát úgy kb 1000 emberből 1 lesz. De ezek csak becslések. Remélem segítettem
2016. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsit keson irok de mimdegy. Talalni fogsz olyat. Nem is keves van. Pl en es a baratnom is szeretjuk az animeket es a narutot is
2016. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!