Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? (Kifejtés lent)

Mi lehet ez? (Kifejtés lent)

Figyelt kérdés

Mindig is úgy éreztem, hogy más vagyok, mint azok akik körülvesznek. Nem tudom milyen okból van ez. Illetve...szoktak lenni ilyen kis gondolatok, amik nem tudom

honnan de a fejembe másznak, majd később megtörténnek. Gondolok itt az én/mások cselekvéseikre vagy néhai rossz érzés, amit követ is valamilyen rossz dolog.



2018. máj. 19. 16:20
 1/3 DI43L0 ***** válasza:
53%

"Mindig is úgy éreztem, hogy más vagyok, mint azok akik körülvesznek. "

Pesszimista kamaszodó

2018. máj. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fish1 ***** válasza:
Ezek normális dolgok, mindenkivel megtörténnek szerintem. Mindenki más, mint a többi ember, nincs két egyforma gondolkodásmód. Előbb utóbb megtalálod a saját társaságodat, akik jobban hasonlítanak rád. Az apró gondolatok meg megérzések, érdemes figyelni rájuk.
2018. máj. 23. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te csak egy átlagos kamasz vagy, aki azzal akar kitűnni, feltűnni, hogy más, mint a többiek, különleges, paranormális képességei vannak. Érdekesen működik az emberi elme. Mondhatni szelektíven. Ugyanis az agyad ezekre a megérzésszerű gondolatokra fókuszál, különösen azokra, amik később aztán beigazolódnak. Valószínűleg matematikailag és statisztikailag legalább ugyanennyi téves "megérzésed" is van, de ezeket az agyad figyelmen kívül hagyja, hogy megvédje az egódat a világképed és pillanatnyi rögeszméd folyamatos erősítésével.
2018. máj. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!