Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy derítsem ki, hogy mivel...

Hogy derítsem ki, hogy mivel állok szemben? Szellem van a házunkban? Vagy hogy egyáltalán ez (amit tapasztalok) szellem-e?!? (Kifejtés lentebb! )

Figyelt kérdés

Körülbelül 8hónapja költöztünk be az új házunkba, és közben is észleltünk furcsa dolgokat a szüleimmel, itt gondolok pl. anya éppen kávét ivott, lerakta a kávés poharat az asztalra, majd pár perccel ezután valaki a kanalat meglökte a pohárban, VAGY van a kamránk (nincs ablaka) és egy összenyomott flakonokkal teli szatyor fel volt akasztva bent, leültünk ebédelni és egyszer csak egy nagy pukkanást hallottunk és a szatyor leesett a földre.

A tányérokat a mosogatóban vagy a tea főző oldalát megkocogtatja valami.

Én nagyon sokszor érzek magam körül valami furát, egyszer arra lettem figyelmes minthogyha valaki megsimította volna az arcomat.


Legutóbb tegnap este történt velem egy nagyon különös dolog illetve nem csak egy, így már nem bírom ezt kérdés nélkül hagyni. Először is tegnap este hallgattam a telefonomon zenét, magam mellé letettem a telefont, le volt zárva és egyszer csak feloldódott és megállítódott a zene. Na itt be is fejeztem a zene hallgatását, kimentem a fürdőszobába pisilni, majd egyszer csak azt hallom hogy kopognak a fürdőszoba ablakán (kb 3 méter magasan van az ablak, úgy hogy ahonnan kopoghattak be volt zárva az ajtó). Jó oké ezután, visszamentem a szobámba, becsuktam az ablakot, mert már hűvös volt és hajnali 1 körül. Lefeküdtem majd egyszer hallom hogy recseg a padló mintha valaki felém indult volna, és éreztem hogy figyel is valaki. Ezt is figyelmen kívül hagytam, majd a fal felé fordultam betakarózva, kb 5 percen belül éreztem, hogy valaki leült mellém az ágyra (ekkor már moccanni sem mertem) majd 2 vagy 3 újjal megbökték a hátam a hónaljam környékén, na nekem ott lett végem, megmozdulni sem bírtam annyira megijedtem, aztán kb fél percen belül megint ugyanúgy megbökött valaki, majd egy kis idő múlva megint. Aztán 3-5 perc után azt éreztem, hogy már nincs ott mellettem senki. Gyorsan felültem és körbe néztem a szobámban. Nagyon megijedtem. Nem is feküdtem le utána, csak ültem, bambultam és figyeltem. Biztosan bambultam vagy 15 percig. Aztán ezt a mondatot elmondtam 3-szor, hogy "Ha valaki van még ebben a szobában, kérem adjon egy jelet, akármilyet" aztán, mikor harmadjára mondtam ki a hátam mögül egészen a fal végéig mintha végig kaparták volna a falat, először gyorsan oda kaptam a fejem, de nem láttam semmit. Na ezután is megdermedtem. Komolyan mint valami szobor. Ezt volt olyan 2 körül, egészen onnastól kezdve ültem és bambultam, tehetetlen voltam, majd megint megnéztem az időt és fél 3 volt. Lefeküdtem, és csak néztem a plafont. Alig aludtam valamit, 6-kor még bambultam, mert megnéztem az időt, de utána egy kis idővel szerintem sikerült elaludjak, mikor felkeltem olyan 9 óra körül, nem akartam el hinni ami történt, és nem is tudom mire vélni ezeket a dolgokat, főleg a tegnap esti eseményt.


Tesóm nem volt itthon, mert 100km-rel arrébb van, mamánál.

Szüleim aludtak, szóval csak én voltam fent. Macskánk nincsen. Az összes ablak be volt csukva, ami a lakásban megtalálható.


Ha valaki tudna nekem segíteni, vagy tanácsot adni, hogy mit csináljak, nagyon hálás lennék, mert én ezt már nem bírom. Hogy derítsem ki, hogy mivel állok szemben?



2014. júl. 19. 11:44
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
nézd meg a paranormal activitit lehetőleg magyarul.
2014. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Már láttam az össze részét, miért?
2014. júl. 19. 12:13
 3/14 homo ludensz ***** válasza:
Anyukád is ledermed a furcsa "jelenségektől"? Felnőttként talán jobban viseli.
2014. júl. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Poltergeist.Tegyél ki szent jelképeket és ha azokkal művel valamit vagy dühősebb dolgok történnek ,főként hajnal 2-3 óra körül(ez jézus keresztre feszítésének kifordítása ,kigúnyolása /időpont miatt),3 koppanás (szentháromság kigúnyolása)stb. akkor egy magasabb rendű démoni lényről van szó.Hacsak ezek az "apróságok történnek továbbra is akkor egy kóbor lélek.Járj a ház történelmének utána,sőt egészen odáig ha lehetséges mi volt a ház helyén amíg az fel nem épült.Az is megeshet hogy egyszerre több negatív erő is munkálkodik,tehát nagyon nehéz behatárolni ezt a dolgot és fényt deríteni rá.
2014. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg meghalt egy előző lakó. Le lehet amúgy védeni ezek ellen a szobát meg a házat. Ami fontos: NE félj, mert a félelem, mint negatív energia, erőt ad neki.
2014. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
54%

Az első részre (leesik a szatyor, meglökődik a kanál stb.)

szejzmikus mozgás (gyenge), vagy egyszerűen a bútorok recsegése a magyarázat. A többit pedig szerintem csak beképzeled, ajánlom ne nézz semmilyen horrort vagy ilyesmit egy ideig és próbáld ezt a szellem dolgot kiverni a fejedből.

2014. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
A Démonok között című film hasonlít erre.
2014. júl. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Erik54 ***** válasza:
Halt meg valamilyen rokonod mostanában akivel jóban voltál?Próbálj meg erős lenni,nem félni,mert akkor legyengülnek.Légy határozott.
2014. aug. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
51%
A 3 kopogás benne van a Conjuringban is, nagyon nagy film, két hétig fostam utana:D
2014. okt. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Vad-Ász ***** válasza:

Hasonlót tapasztaltam.

De a haverom többet tud,mert velük folyamatosan történnek dolgok (nem irhatom le mik és miért)

a kopogást pedig én is hallottam náluk, és karmolást is.

-------

ahogy ez előttem levők is irták-:nyugodj meg.

rakj ki egy keresztet vagy szentképet a szobádban,ha rosszabb lesz szenteltetsd fel a házat

2014. okt. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!