Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Màr évek óta minden éjjel...

Màr évek óta minden éjjel felriadok 2-3 óra között és furcsa dolgokat tapasztalok. Elegem van. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Vagy rossz àlomra riadok olyankor,vagy arra hogy rosszul vagyok.Valami mindig van.Hajnal 4-ig rajtam van a fràsz,de igazàból nem tudom mitől.Olyankor mintha még a szoba atmoszféràja is màsabb volna.Minden olyan nyugtalanító,lehangoló,ijesztő.Érzem valami jelenlétét.

Vagy "csak" fizikailag vagyok rosszul.pl felugrik a vérnyomàsom.Vagy alvàsparalizisem vagy testen kívüli élményem van.Azonban hajnali 4-től egy csapàsra lenyugszom és újra alszom mint a bunda.Màr nagyon utàlok egyedül maradni éjszakàra pedig felnőtt nő vagyok.Mi lehet az oka?Mit csinàljak?


2018. máj. 19. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Le kéne állni a kábszival.
2018. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát olyasmi is lehet, mint amikor reggel mindig felkelsz mikor mennel dolgozni, akkor is ha nem óra ébreszt :D itt is ilyen lehet, h mindig akkor kelsz fel, mert a szervezeted megszokta
2018. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Saját magadat hergeled! Saját magad vagy nyugtalanító, lehangoló, és ijesztő. A saját magad jelenlétét észleled!
2018. máj. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hat lehet nincs nyitva teljesen a 3. szemed, es csak erzekeled a dolgokat.

1. Egy entitas rajtad keresztul akar segitseget kerni, es ezzel azt akarja elerni,hogy felfigyelj ra.

2. Egy entitas tudja hogy felsz tole, es igy rabolja toled az energiat.

Annyit tudok ajanlani, hogy ne felj tole, esetleg elokeszuletek utan probalj meg kommunikalni vele, vagy ha nem akarsz, csak mondd neki el szepen, hogy hagyjon beken. Hidd el megfogja hallani.

2018. máj. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs esetleg felsőlégúti betegséged? Aszthma, hörgőtágulat, nátha? Ilyesmi?
2018. jún. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!