Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Jogilag minek számít az...

Jogilag minek számít az amikor valaki asztrális kivetülés közben jelszavakat lop vagy illegálisan átlépi az államhatárokat?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__..


Itt az egyik válaszoló leírja, hogy már körbeutazta európát sőt egyszer ellopott egy jelszót.


Nem az a kérdés hogy maga a jelenség létezik-e mert többen is leírták hogy igen. Párszor nekem is sikerült véletlenül de én a ház környékét nem tudtam elhagyni. Nem is szórakozok ezzel mert szerintem túl parás. (Ha elrontod kapsz egy alvásparalízist az meg tiszta horror)


Tényleg a jogi oldala érdekelne, mert ezzel nagyon könnyen vissza lehet élni. Vagy a modern kormányok nem ismerik el ennek a létezését? Van olyan ország ahol van erre törvény?


2018. máj. 29. 18:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Szerintem is kamu a kérdés és remélem hogy nem léteznek ennyire sötét emberek.........
2018. máj. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Én írtam a kérdést.


Egyrészt haverom jelszavát loptam el, és csináltam egy jó poént, amin aztán együtt röhögtünk. Ezért nyilván nem jelentett fel. De jogilag ez ugyanannak minősül, mint ha véletlenül kitaláltam volna. Ugyanis a testből kilépést nem isneri a jog.


Az államhatár sértés fel sem merül, hiszen a testem végig a szobában volt, nem lépte át a határt.

2018. máj. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Na, szóval nem a kérdést írtam, hanem azt a választ, ami kapcsán ez a kérdés felmerült a kérdezőben. Kicsit szórakozott vagyok most...
2018. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

19:

Pl. úgy, hogy rákérdeznek, én meg beismerem. Akiknek megvan erre a képessége, azok nem képesek a hazugságra.

2018. máj. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
60 évtől 120-ig terjedő asztrális börtön büntetést. Súlyosabb esetben reinkarnáció csónkítás vagy karmatörés.
2018. máj. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy mentálisan egészséges vagy-e, mert már többen is leírták, hogy nem vagy az.
2018. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!