Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Azok akik ilyeneket írnak...

Azok akik ilyeneket írnak hogy a szobában repkednek csak trollkodnak vagy ez komoly?

Figyelt kérdés
Többször láttam itt hogy a kérdéseknél halál komolyan írják hogy utaztak a térben a testük nélkül meg hasonlók. Az is érdekelne hogy milyen szert fogyasztottak a repkedés előtt
2018. máj. 28. 15:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Én képes vagyok szer nélkül is rá, és nem csak a szobában, el tudom hagyni a lakást, több ezer km-t bejártam már így.
2018. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Nem kéne ilyen hülyeségeket írni mert valaki komolyan veszi és lelövi magát mert úgyis megy az asztrálba repkedni.

Honnan tudod hogy nem csak álmodtad? Mert én is álmodtam már ilyet és nem úgy nézett ki a tér mint a valóságban.


Ha ez tényleg ilyen egyszerű hogy bárki simán képes rá akkor miért nem látok mindenhol repkedő embereket?

2018. máj. 28. 16:08
 3/26 anonim ***** válasza:

"Nem kéne ilyen hülyeségeket írni mert valaki komolyan veszi és lelövi magát mert úgyis megy az asztrálba repkedni."


Ezt miből raktad össze?


"Ha ez tényleg ilyen egyszerű hogy bárki simán képes rá akkor miért nem látok mindenhol repkedő embereket?"


Mert... jól rejtőzködnek. Vagy lehet, hogy asztrál-ra gondolsz? Nem az opelre gondolok...

2018. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Miért lőné le magát bárki? Egyrészt ehhez nincs meg bárkinek a képessége. Másrészt nem azt állítom, hogy a testemben repülök, hanem hogy el tudom hagyni a testemet, és a lelkem tud "repülni" és így már fél Európát bejártam. Szóval nem fog senki sem balesetet szenvedni, aki ilyennel próbálkozik, rossz esetben, aminek nagy a valószínűsége, nem sikerül kilépnie a testéből. De én szívesen tanítok érdeklődőket, már ha van rá képessége, de meg tudom állapítami távolról is, hogy van-e valakinek. Neked kérdező, van, csak mivel nem akarod elhinni,nezért nem vagy még képes rá.
2018. máj. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
76%

TUDOM, hogy némely emberek képesek repkedni.

A felettünk lévő légifolyosót használók a bizonyíték.

2018. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Persze értem hogy nem a tested repül.


De ha ez létezne mindenki ezt használná ipari kémkedésre, de akkor már asztrál őrök is kellenének nehogy valaki asztrál módban kiderítsen valami államtitkot. Ebből aztán konfliktus lenne és kitörne az asztrál háború asztrál tankokkal meg stb. Nah ne már :/

2018. máj. 28. 16:56
 7/26 A kérdező kommentje:
A másik meg az hogy mivan akkor ha egy gonosz ember csinálja ezt? Tegyük fel hogy nagyon profi szinten van és mindent meg tud csinálni amit akar.
2018. máj. 28. 17:12
 8/26 anonim ***** válasza:
66%

Vannak akik csak trollok, vannak akik azt hiszik, hogy tudnak, valakik csak szeretnének tudni. :D


És van Majka. :D

https://www.youtube.com/watch?v=Pf7_2RVrjAk muhaha

2018. máj. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

"A másik meg az hogy mivan akkor ha egy gonosz ember csinálja ezt? Tegyük fel hogy nagyon profi szinten van és mindent meg tud csinálni amit akar."


Akkor jön a karma rendőrség és feldugják neki a gumibotot. Az pedig vastag és következő életében is ott marad.


Tudod, minden boszorkányos tiniműsorban benne van, hogy nem szabad önös célra használni az erődet... Ami éppen igaz is, de még egy csomó más dolog van, ami nem olyan egyértelmű.

2018. máj. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
59%

Mod miért engem törölsz? Nem ismered a szabályzatot?


"Tilos trágár kifejezéseket, sértő szavakat, másokban megbotránkozást, félelmet keltő kifejezéseket használni."


De akkor oké énis mindenhova betrollkodok valami hülyeséget, lesz munkád ne aggódj >:D

2018. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!