Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ha folyamatosan...

Mit jelenthet ha folyamatosan egy számot látok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb egy éve kezdődött az, hogy akárhova nézek ott van a 24-es szám (Pl. ha ránézek egy plakátra 24-es szám áll rajta, vagy az órára akkor 24 perc van stb.) Az elején még nem törődtem vele, nem tartottam olyan fontosnak amikor még csak néhányszor láttam, de egyre többször volt ez, utána egy időre már kevesebbszer láttam, most viszont megint, bármit csinálok, bárhova nézek ott ez a szám van. Nem rég volt, hogy ültem a kocsiban és 3 autó elment mellettem egymás után mind a háromnak a 24es szám szerepelt a rendszámában, persze biztos sokan mondják majd hogy a véletlen műve, de szerintem jelent valamit, hogyha már ilyen sokszor látom, viszont azt nem tudom, hogy mit. Néhányszor már álmomban is megjelent, de nem igazán emlékszek az álom tartalmára. Arra is gondoltam, hogy talán valamilyen "jel" lehet :D Van valakinek ötlete arról, hogy mit jelenthet?

2018. jún. 2. 19:08
1 2
 1/12 Ozmium42 ***** válasza:
90%
Nem jelent semmit. Egy számra figyelsz, a többit figyelmen hagyod, ezért úgy érzed, mintha ez gyakran előfordulna. A többi szám is gyakran előfordul, csak nem jegyzed.
2018. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szoktam figyelni, valóban a többi szám is előfordul de ez sokkal többször. És néhány hónapban 24.én szoktak elég rossz dolgok is történni, legutóbb is eléggé rosszul sikeredett az a nap, máskor viszont jó napom van, mindig 24.én történnek az ilyen dolgok. De lehet akkor, hogy nem jelent semmit, köszi a válaszod
2018. jún. 2. 19:23
 3/12 anonim válasza:
0%

Lehet, hogy figyelmeztet akkor a következő 24.re.

Mivel,írtad,hogy ekkor történnek dolgok.

2018. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
24 évesen fogsz meghalni. Ez nem vicc, rontás van rajtad, mielőbb fordulj szakemberhez, én is le tudom rólad szedni akciósan.
2018. jún. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam erre. Valaki aki esetleg jártas a számmisztikában az tudja hogy mit jelent?
2018. jún. 2. 19:51
 6/12 A kérdező kommentje:
Gondolom :D
2018. jún. 2. 19:51
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

A 24-es szám az angyali számmisztikában azt jelenti, hogy segítenek neked hited megtartásában, bátorságot adnak és azt szeretnék, ha tudnád, hogy most is veled vannak.

Hinned kell angyalaidban és abban, hogy tudnak neked segíteni.

Ezt üzenik a számodra, kedves kérdező.


Egyéb aspektusban a 24-es: szerelem, pénz és kreativitás száma. Nem szabad túlzásba vinni a szerelmet.


Óperzsa számmisztikában: a betakarítás és a biztonság száma és az az üzenete, hogy ideje élvezned munkád gyümölcsét vagy gondoskodnod magadról.

2018. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Ozmium42 felhasználója 42-vel végződik, megfordítva 24 lesz... Ez nekem gyanús. A 4-es válaszírónak is benne van a százalékában a 4-es szám, felezve egy kettes jön ki, hozzá adva a #4-est, 24 jön. Ez már nem lehet véletlen!
2018. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7. köszi a válaszod! :) 8. nagyon vicces, de nem éppen így gondoltam ;)
2018. jún. 2. 20:37
 10/12 fotoszintézis válasza:
hmmm... 🤔 24.-éig biztos 24 választ fog kapni ez a kérdés.
2018. jún. 3. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!