Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nagyon mélyen fáj egy énekes...

Nagyon mélyen fáj egy énekes elvesztése. Hogyan lehetséges? Talan egy előző életemben egy szerettem volt?

Figyelt kérdés
Soha nem találkoztam vele személyesen, egy koncertjén voltam és imadtam a zenéjét. Mikor meghalt akkora fájdalmat éreztem mint még soha és ez már lassan egy éve volt, de még mindig ugyanugy sírok miatta.
2018. jún. 3. 14:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Persze, gondolom, mais rendszeresen hallgatod a zenéit, így érthető, hogy időbe telik.
2018. jún. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
:(
2018. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Már kötődtél hozzá; az életed része lett; érzelmileg-zeneileg valami olyat adott; mutatott; amit más nem tud bepótolni neked. Talán néztél vele interjúkat, megkedvelted a személyiségét is, egy üde színfolt volt az életedben; a zenéjével meg a személyiségével együtt. Lehetséges az is, hogy előző életetekben volt köztetek valami; de egyébként akkor mind az összes mondjuk 4millió rajongójával pl lett volna szerelmi kapcsolata, aki szerette; hallgatta őt? Szóval tényleg nagyobb az esélye, hogy nem volt köztetek semmi, és a zenéje meg személyisége miatt érintett meg ez a hír; de ez még azért nem zárja ki azt, hogy mégse lehetett volna közöttetek semmi valamelyik előző életetekben; de nem is bizonyítja; nem is garantál semmit; tehát amikor így szeretsz valakit, és híres; akkor nem feltétlenül volt köztetek valaki.
2018. jún. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
*volt köztetek valami
2018. jún. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!